STK İlişkileri

​Turkcell Grup olarak, sivil toplum kuruluşlarının (STK’lar) gücüne inanıyor ve misyonlarına yönelik çalışmalarını destekliyoruz. ​

Turkcell Grup olarak, sivil toplum kuruluşlarının (STK’lar) gücüne inanıyor ve misyonlarına yönelik çalışmalarını destekliyoruz.

Bilişim, Ekonomi ve Tüketici Hakları alanlarında faaliyet gösteren Ulusal ve Uluslararası STK’lar ile şeffaf bir şekilde bilgi ve görüş alışverişi yapıyoruz.

Ulusal STK’larda sektörümüzün büyüklüğünün ve rekabet gücünün artırılması için görüş alışverişi yaparken; uluslararası STK’larda Türkiye’nin tanıtımına ve rekabet gücünün artırılmasına yönelik iletişim ve lobi faaliyetleri gerçekleştiriyoruz.

Ana amacı STK’lar ile ilişkileri yönetmek olan STK İlişkileri Yönetimi, bu amacına yönelik iletişim faaliyetlerinin yanısıra, bu kurumların Yönetim Kurulu, komisyon ve çalışma gruplarına içerik sağlamak, etkinlik düzenlemek, yayınlarına içerik desteği sağlamak, güncel konularla ilgili bilgi notları iletmek suretiyle desteklerini sürdürmektedir.