Hemen Formu Doldurun, Sizi Arayalım! - TURKCELL

Hemen Formu Doldurun, Sizi Arayalım!

Dünyanın en hızlı interneti bir tık uzağınızda! Üstelik cihazınız ve sim kartınız 4.5G uyumlu ise internet paketinizi 2’ye katlıyoruz!

Turkcell 4.5G’nın en hızlı teklifleriyle tanışın!

Aşağıdaki formu doldurun, uzmanlarımız aracılığıyla sizi hemen arayalım, iletişim ihtiyaçlarınızı dinleyerek size en uygun tarife ve numara taşıma kampanyalarımızı anlatalım.

** İş bu sunduğum kişisel bilgilerimin Turkcell’in yetkilendireceği üçüncü parti şirketler ile paylaşılabileceğini ve tarafıma sunulacak teklif ve hizmetler için gerekli ölçüde ve yeterli süre boyunca işlenebileceğini kabul ederim. Turkcell ürün ve hizmetlerine ilişkin tanıtım amaçlı ticari elektronik ileti alarak fırsat ve kampanyalardan yararlanmak istiyorum...

 • Ad alanını lütfen kontrol ediniz.
 • Soyad alanını lütfen kontrol ediniz.
 • GSM No alanını lütfen kontrol ediniz.
  Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz.
 • Bu alanı işaretlemeniz gerekmektedir.
 • Güvenlik Kodu Yenile
  Dinle
  Güvenlik kodundaki rakamları giriniz.
  Lütfen güvenlik kodunu giriniz.
  Güvenlik kodunu eksik girdiniz!


** İş bu sunduğum kişisel bilgilerimin Turkcell’in yetkilendireceği üçüncü parti şirketler ile paylaşılabileceğini ve tarafıma sunulacak teklif ve hizmetler için gerekli ölçüde ve yeterli süre boyunca işlenebileceğini kabul ederim. Turkcell ürün ve hizmetlerine ilişkin tanıtım amaçlı ticari elektronik ileti alarak fırsat ve kampanyalardan yararlanmak istiyorum.