Turkcell Girişimci Teknoloji Paketi TURKCELL.COM.TR

Turkcell'den Girişimcilere Teknoloji Desteği!

Yerli teknoloji üretimini desteklemek amacıyla, teknoloji girişimcilerimizin arkasındayız. Türkiye'nin Turkcell'i olarak, Türkiye’nin farklı bölgelerindeki veri merkezlerimizi, güçlü teknoloji ve üstün network altyapımız ile girişimcilerimizin kullanımına açıyoruz.

Girişimci Teknoloji Paketi

Teknoloji girişimlerine Turkcell Bulut servislerinde bir yıl boyunca kullanabilecekleri, 100.000 TL değerindeki promosyon çekini hediye ediyoruz. Bu kullanım hakkı ile girişimler yeni nesil sunucu hizmeti ve/veya sanal veri merkezi hizmetini kendi ihtiyaçlarına uygun bir şekilde kullanabilecekler. Üstelik eşsiz hizmet deneyimi kapsamında 100 Mbps hızında simetrik, limitsiz internet erişimine de sahip olacaklar.

Paketten faydalanmak isteyen girişimlerin sağlaması gereken ön kriterler:

  • Yıllık 1 milyon TL'den az ciroya sahip olmak
  • Şirket kuruluşu üzerinden en fazla 5 yıl geçmiş olması
  • Turkcell Güvenli E-ticaret ( Hızlı Giriş ve/veya Paycell) entegrasyonunu yapmaya gönüllü olmak ( bknz: Turkcell Güvenli E-Ticaret Platformu )
  • Mevcut Sanal Veri Merkezi veya Yeni Nesil Sanal Sunucu aboneliği bulunmaması

Başvurularımız kapanmıştır.

Yeni Nesil Sanal Sunucu ve Sanal Veri Merkezi Hizmeti

Yeni Nesil Sanal Sunucu ve/veya Sanal Veri Merkezi hizmeti ile güvenli, ölçeklenebilir sunucuları self-servis yönetim platformu ile kullanabilirsiniz.

Yeni Nesil Sanal Sunucu hizmetinde Windows ve Linux işletim sistemi, SQL server desteği, farklı tipte disk seçeneği (SSD,SAS, NL-SAS), yedekleme hizmeti, veri merkezi internet servisleri ile yönetimi ve kullanımı esnek bir platform sunulmaktadır. Tek bir yönetim ekranından güvenlik ve ağ ayarlarını yapabilir, yönetim platformunun size sunduğu raporlama özelliği ile sunucularınızın kaynak kullanımını görüntüleyebilirsiniz.

Sanal Veri Merkezi hizmetinde ise benzer özellikleri toplam sanal kaynak havuzu (GHZ, RAM, veri depolama alanı) ile istediğiniz altyapıyı geleneksel veri merkezleri ile aynı network yetkinlikleri ve güvenlikleri ile tasarlayabilir veri merkezinizi tek bir ekrandan yönetebilirsiniz.

Üstelik bu servislerde simetrik 100 Mbps internet deneyimini yaşayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.turkcellbulut.com’u ziyaret edebilirsiniz