SUPERCAM

Gözünüz arkada kalmasın! Turkcell’in sunduğu akıllı kamera SUPERCAM ile evinizi ya da iş yerinizi mobil uygulama üzerinden telefonunuzdan izleyebilir, geriye dönük kayıtlarınıza ulaşabilirsiniz. Üstelik kurulum ve 7/24 teknik servis ücretsiz!

SUPERCAM

Full HD Kalitede Gece Gündüz Güvenlik!

SUPERCAM’in yüksek kaliteli sensörleri sayesinde evinizi ya da ofisinizi mobil uygulama üzerinden gece gündüz 1080p çözünürlükte izleyebilirsiniz. Gece görüşü özelliği ile desteklenen kameralardan ev ya da ofisinize her an ulaşmak ve izlemek çok kolay!

Bulutta Kayıt ile Geriye Dönük İzleme!

Seçeceğiniz bulut kayıt paketleri ile birlikte, güvenlik kamerası görüntülerinizi dilediğiniz zaman 1 hafta veya 1 aya kadar geriye dönük izleyebilirsiniz. Sonradan izlemek istediğiniz dakikalara geri dönmek sadece saniyelerinizi alacak.

Alarm Alanınızı Kendiniz Oluşturun

SUPERCAM ile belirli gün ya da saatlerde kurduğunuz alarmlar ile evinizde veya ofisinizde istenmeyen durumlarda telefonunuza anlık bildirim olarak gönderebilir, telefonunuza video klip olarak kayıt edebilirsiniz.

Hem İzleyin, Hem Konuşun!

SUPERCAM iç kameranızın üzerinde bulunan dahili mikrofon ve hoparlör sayesinde evinizi ya da ofisinizi uygulamanızdan hem izleyebilir, hem de çift taraflı konuşma özelliği ile konuşabilirsiniz.

Mobilden İzlemeye İnternet Hediyeleri!

Eğer Turkcell faturalı abonesi iseniz, SUPERCAM almanız durumunda mobilden kameranızı gece gündüz demeden, dilediğiniz zaman izleyebilmeniz için hattınıza 5GB hediye kamera izleme paketleri tanımlanacaktır.

Ücretsiz Kurulum ve 7/24 Destek

SUPERCAM almanız durumunda, kurulumunuz ekiplerimizce sizden randevu alınarak, istediğiniz vakitte ücretsiz olarak gerçekleşir. Bir problem ile karşılaşmanız durumunda 7/24 uzaktan destek hizmetimizle sorunlarınız anında çözüme kavuşur.

Lifecell'den Supercam!

SUPERCAM Nedir?

Eviniz, iş yerinize gözümüz gibi bakıyoruz. Turkcell’in akıllı kamerası SUPERCAM ile internete erişebildiğiniz her yerden evinizi ya da iş yerinizi izleyebilir, geçmiş kayıtlarınıza ulaşabilirsiniz. Hareket alarm bilgilendirmeleriyle değer verdiklerinizden haberiniz olur. Çift yönlü ses, gece görüşü, yüksek çözünürlüklü izleme, video klip oluşturup paylaşmanın yanı sıra kurulum ücretsiz. Sorun anında 7/24 uzaktan ve yerinde destek hizmetin içinde! Üstelik Turkcell'lilere özel internet hediyesiyle!

Daha Fazla Bilgi

 • Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir.
 • Başlangıç kampanyaları kapsamında 7 Gün Bulut Paketi ilk bir ay boyunca hediyedir, 1 ayın sonunda iptal edilmediği sürece aylık vergiler dahil 14,9 TL ile ücretlendirilir.
 • Superonline tarafından sunulan SUPERCAM hizmet paketleri aşağıdaki gibidir.
  • 7 Gün Bulut Paketi: 7/24 izlemenin yanında hareket alarmı, video ve görüntü kaydetme/paylaşma ve 7 gün geriye sarma özelliklerinin kullanılabildiği pakettir.
  • 30 Gün Bulut Paketi: 7/24 izlemenin yanında hareket alarmı, video ve görüntü kaydetme/paylaşma ve 30 gün geriye sarma özelliklerinin kullanılabildiği pakettir.
 • Kamera kayıtlarınız herhangi bir ek kayıt cihazı gerektirmeden Turkcell güvencesiyle Turkcell Veri Merkezinde tutulur.
 • Kamera cihazı aylık taksit ödemelerinin bitiminden itibaren müşterinin olur.
 • Cihaz WiFi bağlantısı ile çalışır, sadece elektrik kablosu çekilir.
 • Kameranın ses dinleme özelliği başlangıçta kapalı olarak gelir, istendiği takdirde müşteri tarafından aktiflenebilir.
 • SUPERCAM’den faydalanabilmek için Turkcell veya Superonline müşterisi olmanıza gerek yok, diğer internet sağlayıcılarının müşterileri de SUPERCAM’den faydalanabilir.
 • SUPERCAM kurulumundan herhangi bir ücret alınmaz.
 • Yeni müşteride ve 6 aydan küçük Superonline müşterilerinde cihaz fiyatının yarısı ön ödeme ile alınır.
 • Sanal faturalar Fiber ve DSL çözüm merkezlerimizden ve Turkcell İletişim Mağazalarından ödenebilir.
 • Turkcell Superonline kotanızdan düşmeden kayıt yapabilmeniz için Turkcell Superonline sabit fiber internet abonesi olunması gerekmektedir. Turkcell Superonline abonesi iseniz, Supercam kotanız etkilenmeden kayıt yapma imkanı sizlere sunulur. Bu sayede ev-iş internetinizin kotası hiçbir şekilde etkilenmemiş olur.
 • Sözleşmeye ulaşmak için tıklayın.

Hemen başvur butonundan talebinizi oluşturun. Sizi arayalım veya 0850 222 0 222 ya da 532 numarasını arayın.
Kamera kurulumunuz tamamlandıktan sonra SUPERCAM uygulamanızı Apple veya Google Play Store’dan indirebilir, size sağlanan müşteri numarası ile uygulamaya girişinizi yapabilirsiniz.

 • Nerelerde Kullanılır?
  SUPERCAM'i ev ve işyerlerinde kullanabilirsiniz. Bebeğinizin olduğu durumlarda bebek kamerası olarak, evde bakıcıyla bıraktığınız çocuğunuz için bakıcı kamerası olarak, işyerinizi izlemej için işyeri kamerası olarak, deponuzu izlemek istediğiniz zaman depo kamerası olarak ve aklınıza gelebilecek internet bağlantısı olan her yerde kullanabilirsiniz. Üstelik gece görüşü özelliği sayesinde video kameranızı gündüz veya gece farketmeksizin full HD kalitesinde izleyebilirsiniz. 

7 Gün Kayıt Bulut Paketi30 Gün Kayıt Bulut Paketi
Fiyat (Aylık)14,90 TL / Ay19,90 TL / Ay
Canlı İzleme++
Harekete Alarmı++
Alarm Alanı İşaretleme++
Alt Hesap Oluşturma++
Video Klip & Paylaş++
Kamera İzleme Data5 GB5 GB
Ücretsiz Kurulum
++
Uzaktan ve Yerinde Destek
++
Geriye Dönük İzleme-+

0850 222 02 20 ücretsiz hizmet hattımızı arayarak iptal talebinizi iletebilirsiniz. Taahhüdünüz bitmeden iptal etmek istemeniz durumunda, cihazdan kalan taksitleriniz bir sonraki dönem toplu olarak faturanıza yansıtılacaktır.


Supercam Bireysel  Kampanyaları Kampanya İçeriğiTaksit Süresi Kampanya Ücreti (Vergiler dahil)
Supercam İç Kamera Kampanyası
Supercam İç Kamera
+
7 gün Bulut Kayıt Paketi (1 ay ücretsiz)(*)
+
Turkcell'lilere 5 GB Mobil İzleme Data Paketi 
Peşin
330,90 TL
6 Ay
60,90 (Ay/TL)
12 Ay
34,90 (Ay/TL)
24 Ay
21,90 (Ay/TL)
36 Ay
17,90 (Ay/TL)
Supercam Dış Kamera Kampanyası
Supercam Dış  Kamera
+
7 gün Bulut Kayıt Paketi (1 ay ücretsiz)(*)
+
Turkcell'lilere 5 GB Mobil İzleme Data Paketi 
Peşin
359,90 TL
6 Ay
66,90 (Ay/TL)
12 Ay
39,90 (Ay/TL)
24 Ay
24,90 (Ay/TL)
36 Ay
19,90 (Ay/TL)
* 7 gün bulut kayıt paketi ilk ay ücretsiz olup, ilk ayın sonunda iptal edilmediği sürece aylık vergiler dahil 14,90 TL ile ücretlendirilir.
SUPERCAM Bulut Paketi İçeriğiPaket Ücreti
7 Gün Bulut Paketi 
14,90 TL / Ay
30 Gün Bulut Paketi 19,90 TL / Ay 
 • SUPERCAM iç ve dış kameradan oluşan; evinizi, iş yerinizi, deponuzu veya internet bağlantısı olan herhangi bir yeri mobil uygulaması üzerinden izleyebileceğiniz bir Turkcell Superonline servisimizdir. SUPERCAM ile internete erişebildiğiniz her yerden evinizi ya da iş yerinizi izleyebilir, taahhüt süreniz boyunca ücretsiz olarak verilen akıllı paket sayesinde hareket alarmları, çift yönlü ses iletimi, gece görüşü, video klip oluşturup paylaşabilme gibi bir sürü özelliğinden faydalanabilirsiniz. Satın alacağınız 7 veya 30 günlük bulut paketleri ile kamera görüntülerinizi Turkcell bulutuna kaydedebilir, mobil uygulaması üzerinden istediğiniz zaman geçmiş kamera kayıtlarınıza ulaşabilirsiniz. Hareket alarm alanı oluşturarak sadece seçtiğiniz yerlerde olan hareketlilik durumlarında alarm ve uygulama bildirimleri alabilir, kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra ücretsiz kurulum hizmeti, kameranızda oluşabilecek herhangi bir sorun anında 7/24 uzaktan ve yerinde destek hizmeti ve Turkcell'li müşterilerimize özel 5 GB kamera izleme paketi hediye! SUPERCAM bir kamera izleme sisteminde aradığınız her şeyi size ulaştırır.

 • SUPERCAM açık olduğu zamanlarda cihazın içerisinde bulunan geçici saklama alanına eş zamanlı olarak birkaç saniye video kaydeder ve sürekli olarak üzerine yazar. Bu sayede evinizde/ofisinizde istenmeyen hareket olduğunda SUPERCAM herhangi bir süre kaybetmeden, hareketin olduğu anı başından sonuna kadar kaydetmeye başlar, video klip oluşturma ve bildirimleri gönderebilmesi için gecikme süresini minimuma indirir. SUPERCAM akıllı paketi sayesinde sadece hareketi algıladığı zamanlarda buluta kayıt yapar. Bulut paketlerine yükseltmeniz durumunda bir hafta veya bir aya kadar 7/24 kayıt izleme hakkına sahip olursunuz.

 • SUPERCAM’de yer alan akıllı paket, kameranızı sadece görüntü izlemeye yarayan bir cihaz olma özelliğinden çıkarıp çok daha fonksiyonel, akıllı bir kamera olmasını sağlar. Akıllı paket sayesinde canlı izlemenin yanına ek olarak hareket alarmını aktif edebilir, istediğiniz alanı hareket alanı olarak seçebilir, alt hesaplar oluşturup kameranızın görüntüsünü istediğiniz kişilerle paylaşabilir, görüntü ve video klip kaydı yaparak istediğiniz kişilerle paylaşabilir ve çift taraflı ses iletiminde bulunabilirsiniz. Ek olarak akıllı paketiniz olduğu sürece sorun anında yerinde ve uzaktan destek hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

 • Uygulama ana ekranından özelliği kullanmak istediğiniz kamerayı seçin. Sonrasında sağ üstte yer alan “Ayarlar” bölümüne tıklayın. “Ses Kaydı” özelliğinin açık olduğundan emin olun. Eğer bu özellik açık olmasına rağmen ses alamıyorsanız, çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.

 • Alarm alanını oluşturmak istediğiniz kameranın üzerine tıkladıktan sonra sağ üst köşede bulunan “Ayarlar Hareket Algılama Bölgesi” bölümünden kameranızın gördüğü alandaki istediğiniz yeri alarm bölgesi olarak seçebilirsiniz. Uygulamayı ilk kez kullandığınızda tüm alan seçili durumdadır. Belirli bir alanı seçmek için önce “Bölgeyi Temizle” butonuna bastıktan sonra yeni seçim yapabilir, “Bölge Yaratma” butonuna basarak seçiminizi kaydedebilirsiniz.

 • Hesap bilgilerinizi unutmanız durumunda uygulamanın giriş bölümünde sağ altta yer alan “Hesabımı Unuttum?” bölümüne tıklayarak veya doğrudan 2220 ye “Sifre” yazarak hem Turkcell Superonline müşteri numaranızı hem de şifrenizi öğrenebilirsiniz.

 • Hayır, SUPERCAM bütün operatörlerle çalışan hizmetimizdir, SUPERCAM almak için Turkcell ya da Superonline müşterisi olma zorunluluğu yoktur. Diğer operatör abonesi olsanız da SUPERCAM satın alabilirsiniz.

 • Turkcell’li kullanıcılarımızın mobil uygulamadan kamera görüntüsünü izlemelerinde internet paketinden düşmemesi için 5GB SUPERCAM için tanımlı data paketi hediye edilecektir. Ayrıca Turkcell Superonline’lı fiber müşterilerimizin buluta kayıt yaparken upload kotasından düşmeyecektir.

 • Uygulama ana ekranından “Kameram” bölümündeki kamera çerçevenizin sağ üst köşesinde yer alan “koşan adam” ikonuna basarak aktive edebilirsiniz.

 • SUPERCAM kutusundan çıkar çıkmaz kolay bir şekilde kurulup, çalışmaya hazır durumda gelir. Akıllı paket sayesinde canlı video izleyebilir, alarm alanı oluşturup bildirimler alabilir ve aboneliğinizin başlangıcına özel olan bir ay süreyle 7 günlük geriye sarma özelliklerini kullanabilirsiniz. Üstelik ücretsiz kurulum ve 7/24 uzaktan ve yerinde destek ile herhangi bir sorun olduğunda anında çözüme ulaşabilirsiniz.

 • Kameranızı daha önce kurulum yaptığınız ağdan farklı bir ağ üzerinde kullanmak istemeniz durumunda tekrar Wifi ayarını yapmanız gerekmektedir. Wifi ayarlarını yapmak için öncelikle kameranızın arka tarafındaki reset tuşuna 10-12 saniye süreyle basın. Kameranın önünde yeşil yanan ışık kırmızı/turuncu renge dönünce basmayı bırakınız ve kameranın yeniden başlatılmasını bekleyiniz. Kameranın önündeki ışık tekrar yeşil yanıp sönmeye başlayacaktır. Uygulama ana ekranından “Kameralarım” bölümünden ayar yapmak istediğiniz kamerayı seçiniz. Sonrasında sağ üst kısımda yer alan “Ayarlar-WiFi Ayarı” bölümüne giriniz. Karşınıza çıkan ekranlardaki bilgileri okuyarak kurulum adımlarını takip ediniz. Telefonunuzun bağlı bulunduğu wifi şifresini girdikten sonra guguk sesi duymaya başlayacaksınız. Bu aşamada telefonunuzu kameranıza en fazla 30 cm uzaklıkta tutunuz. Son olarak cihazınızın yönetim şifresini oluşturarak wifi ayarınızı yapmış olursunuz.

 • Yalnızca siz ve hesap bilgilerinizi paylaştığınız kullanıcılar kliplerinizi görüntüleyebilir.

 • Uygulama ana ekranından “Profilim-Paketim” bölümüne girerek mevcut paket bilgilerinizi görüntüleyebilir, paket değişiklik taleplerinizi girebilirsiniz.

 • Uygulama ana ekranında “Bilgilendirme” bölümünden tarih sıralarıyla beraber alarm kayıtlarınıza ulaşabilirsiniz. Sağ üstte yer alan düzenleme butonuna basarak istediğiniz video kaydını silebilirsiniz.

 • SUPERCAM kameranız bulut kayıt alanlarında çalıştırdığı gelişmiş algoritmalar sayesinde çeşitli alarmlar ve bildirimler üretir. Kendinize özel alarm alanları oluşturmanız ve sadece o alanlarda hareket olduğunda size bildirim ve alarm göndermesi bu sayede yapılabilir.

 • Hayır, maalesef alınamaz. Akıllı paket ve bulut paketlerimiz bulut sistemimizde tanımlı kameralarımız ile çalışmaktadır.

 • Cihaz ödeme süresi bittikten sonra eğer kayıt bulut paketlerinden birini satın almadıysanız, izleme paketi ile devam edersiniz. İzleme paketi ile SUPERCAM’in akıllı özelliklerinden faydalanamazsınız fakat canlı izleme özelliğini süresiz kullanabilirsiniz. Sadece izleme paketi kullanan müşterilerimizin Turkcell’lilere özel tanımlanan SUPERCAM data paketi üyelikleri sona erecektir.

 • Uygulama ana ekranından kayıt geçmişine ulaşmak istediğiniz kameranın üzerine tıklayın. Açılan sayfada kamera görüntünüzün altında “Kayıt Geçmişi” bölümüne tıklayarak geçmiş kayıtlarınızı görebilirsiniz.

 • Wifi şifrenizi değiştirmeniz durumunda kameranızda wifi ayarlarını tekrardan yapmanız gerekmektedir. Öncelikle kameranızın arka tarafındaki reset tuşuna 10-12 saniye süreyle basın. Kameranın önünde yeşil yanan ışık kırmızı/turuncu renge dönünce basmayı bırakınız ve kameranın yeniden başlatılmasını bekleyiniz. Kameranın önündeki ışık tekrar yeşil yanıp sönmeye başlayacaktır. Uygulama ana ekranından “Kameralarım” bölümünden ayar yapmak istediğiniz kamerayı seçiniz. Sonrasında sağ üst kısımda yer alan “Ayarlar-WiFi Ayarı” bölümüne giriniz. Karşınıza çıkan ekranlardaki bilgileri okuyarak kurulum adımlarını takip ediniz. Telefonunuzun bağlı bulunduğu wifi şifresini girdikten sonra guguk sesi duymaya başlayacaksınız. Bu aşamada telefonunuzu kameranıza en fazla 30 cm uzaklıkta tutunuz. Son olarak cihazınızın yönetim şifresini oluşturarak wifi ayarınızı yapmış olursunuz.

 • Hayır,cihaz satışı yapılması nedeniyle değiştiremezsiniz.

 • Kameranızı daha önce kurduğunuz WiFi’dan farklı bir WiFi alanına taşımak istemeniz durumunda, kameranızın yeni ağa bağlanabilmesi için yeni WiFi ayarı yapmanız gerekmektedir. Bunun için öncelikle kameranızın arka tarafındaki reset tuşuna 10-12 saniye süreyle basın. Kameranın önünde yeşil yanan ışık kırmızı/turuncu renge dönünce basmayı bırakınız ve kameranın yeniden başlatılmasını bekleyiniz. Kameranın önündeki ışık tekrar yeşil yanıp sönmeye başlayacaktır. Uygulama ana ekranından “Kameralarım” bölümünden ayar yapmak istediğiniz kamerayı seçiniz. Sonrasında sağ üst kısımda yer alan “Ayarlar-WiFi Ayarı” bölümüne giriniz. Karşınıza çıkan ekranlardaki bilgileri okuyarak kurulum adımlarını takip ediniz. Telefonunuzun bağlı bulunduğu wifi şifresini girdikten sonra guguk sesi duymaya başlayacaksınız. Bu aşamada telefonunuzu kameranıza en fazla 30 cm uzaklıkta tutunuz. Son olarak cihazınızın yönetim şifresini oluşturarak wifi ayarınızı yapmış olursunuz.

 • Kameranızın kalan aylardaki toplam tutarı kampanya cayma bedeli koşullarına göre hesaplanıp bir sonraki fatura döneminize yansıtılır. Kameranın aitliği size geçer ve canlı izlemeye devam edebilirsiniz.  Servis iptali ile birlikte Superonline aboneliği de sonlandırılırsa canlı izleme özelliği kullanılamaz.

 • Cihaz açıkken ve hareketi algılamaya hazır olduğunda cihaz üzerinde küçük, yeşil bir ışık görünür. Işık kapalıysa, SUPERCAM'in kamerası ve mikrofonu kapalı demektir.

 • SUPERCAM uygulaması üzerinden abone olup, kamera kurulumunuzun tamamlandığı andan itibaren 1 aylık süreyle geçerli olan 7 günlük bulut paketiniz başlar. Birinci ayın sonunda üst pakete geçmek isteyip istemeyeceğiniz size sorulur.

 • Hesabınıza kayıtlı bir kameranız yoksa ve gelecekte bir kamera satın almak istemiyorsanız, SUPERCAM planınızı iptal etmenizi öneririz.

Kapat
Yardım ister misiniz?