PlayPlanet Oyun Servisi

Dünyanın satış rekorları kıran en popüler oyunlarını PlayPlanet Oyun Servisi’yle SINIRSIZ indirin, her ay 50 MB İNTERNET PAKETİ KAZANIN!

7 TL / HAFTA
İncele
PlayPlanet Oyun Servisi

PlayPlanet Oyun Servisi Nedir?

PlayPlanet, mobil 2.0 internet uygulaması olarak Android işletim sistemi olan akıllı telefonlar üzerinde haftalık ücretlenen bir paket oyun servisidir. Bu servis paketini alan kullanıcılar, playplanetapp.com.tr adresli PlayPlanet portalı içinde yer alan tüm oyunları sınırsız indirme hakkına sahip olurlar. PlayPlanet Oyun Servisi, playplanetapp.com.tr adresinde yer alır. Tam olarak (aylık) ücretlendirilen tüm kullanıcılar 50MB İNTERNET PAKETİ kazanırlar.

Daha Fazla Bilgi

“Bu servisi wifi internet bağlantısı ile üyelik bilgilerinizi girerek de kullanabilirsiniz”

PlayPlanet uygulamasını AppMarket'ten indirebilirsiniz. Uygulama içerisinden servis bilgilerini okuduktan sonra onaylayıp HEMEN OYNA butonuna basarak servisi başlatabilirsiniz.

PlayPlanet, mobil 2.0 internet uygulaması olarak Android işletim sistemli akıllı telefonlar üzerinde haftalık ücretlenen bir paket oyun servisidir. Bu servis paketini alan kullanıcılar, PlayPlanet portalı içinde yer alan tüm oyunları sınırsız oynama hakkına sahip olurlar. PlayPlanet oyun servisi playplanetapp.com.tr adresinde yer alır. Tam olarak (aylık) ücretlendirilen tüm kullanıcılar ANINDA VE HER AY 50MB İNTERNET PAKETİ kazanırlar.

Playplanet Servisi'ne üye olan Turkcell'liler, 50MB İnternet Paketi kazanmaktadırlar.

Servisi, HESABIM bölümündeki IPTAL alanından veya iptal playplanet yazıp 3699’a göndererek durdurabilirsiniz.

Diğer
*PlayPlanet uygulamasını AppMarket'ten indirebilir, uygulama içerisinden servis bilgilerini okuduktan sonra onaylayıp, HEMEN OYNA butonuna basarak servisi başlatabilirsiniz.

Haftalık 7 TL ( Tüm vergiler dahil) Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  • PlayPlanet, mobil 2.0 internet uygulaması olarak akıllı telefonlar üzerinde haftalık ücretlenen bir paket oyun servisidir. Bu servis paketini alan kullanıcılar, PlayPlanet portali içinde yer alan tüm HTML oyunlarını sınırsız oynama hakkına sahip olurlar. PlayPlanet oyun servisi ve daha sonra lanse edilecek uygulamalar playplanet.mobivillage.com.tr adresinde yer alacaktır.

  • Bu servis paketini alan kullanıcılar portal içindeki tüm oyunlara sınırsız ulaşabilirler.
    Ayrıca tam olarak ücretlendirildikleri her hafta 50 MB internet paketi kazanırlar.

  • Servisin haftalık bedeli 7 TL’dir. 7 TL bakiyesi olmayan kullanıcılar günlük 1 TL ücretlendirilecektir. Paket istenildiği sürece devam edecektir. Servis aylık yenilenir.

  • Mobil 2.0 uygulamalarında telefon numarası algılandığı durumlarda, kullanıcı Paket Al butonuna bastıktan sonra açılacak sayfada ekranda bulunan onaylıyorum kutusunu işaretleyip Satın Al butonuna basarak, ücretlendirme denemesi sonrası paket alım sürecini tamamlayacak.

  • Paket iptali uygulamanın içindeki paket işlemleri bölümünden veya sms ile Iptal playplanet yazıp 3699’a gönderilerek olacaktır. Kullanıcı buradan rahatlıkla paketini iptal edilebilir. Servis iptal edilse de paket bedelinin tahsil edildiği dönem süresince kullanıcı servis faydasından yararlanabilir. Paket süresi bitiminden evvel iptal halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.

  • Hayır, kullanılmamaktadır.

Kapat
Yardım ister misiniz?