Öğrenme Kulübü

Öğrenme Kulübü ile yaşam tarzınıza uygun birçok bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz!

7 TL / HAFTA
İncele
Öğrenme Kulübü

Öğrenme Kulübü Nedir?

Öğrenme Kulübü Servisi ile akıllı telefonlarınızdan birbirinden farklı eğlenceli bilgiyi öğrenebilir, kendinizi test edebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

“Bu servisi wifi internet bağlantısı ile üyelik bilgilerinizi girerek de kullanabilirsiniz.”

KULUP yazıp 8896'a mesaj göndererek abonelik başlatılır.

Öğrenme Kulübü, akıllı telefonlar üzerinde haftalık ücretlenen bir bilgi-eğlence servisidir. Bu servisi alan kullanıcılar, günlük hayattan bilgileri öğrenebilir, test uygulamalarını yapabilirler.


Paket iptali, uygulamanın içindeki Dijital Operatör Uygulaması bölümünden veya SMS ile Iptal rehber yazıp 8896'a gönderilerek olacaktır. Kullanıcı buradan rahatlıkla paketini iptal edilebilir. Servis iptal edilse de paket bedelinin tahsil edildiği dönem süresince kullanıcı servis faydasından yararlanabilir. Paket süresi bitiminden evvel iptal halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.

Diğer
KULUP yazıp 8896 numarasına mesaj atarak ve cep telefonunuzdan m.ogrenmekulubu.com adresinden abonelik başlatabilirsiniz.

Haftalık bedeli 7 TL’dir. Paket istenildiği sürece devam edecektir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Öğrenme Kulübü, akıllı telefonlar üzerinde haftalık ücretlenen bir bilgi-eğlence servisidir. Bu servisi alan kullanıcılar, günlük hayattan bilgileri öğrenebilir, test uygulamalarını yapabilirler.

  • Ogrenmekulübü.com adresinden abonelik başlatılır.

  • Haftalık bedeli 7 TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Tüm vergiler dâhildir.

  • Iptal rehber yazıp 8896’ya veya 2200'a göndererek iptal edilir.

Kapat
Yardım ister misiniz?