Turkcell Hesabım Uygulaması

Yeni yüzü, yeni özellikleri ve yeni adı ile Turkcell Hesabım, Dijital Operatör’e dönüştü. Dijital Operatör’le siz neredeyseniz Turkcell’iniz orada!

Ücretsiz
İncele
Turkcell Hesabım Uygulaması

Turkcell Hesabım Uygulaması Nedir?

Turkcell Hesabım uygulamasıyla size özel tekliflere bir tıkla ulaşabilir, ihtiyacınız olduğu anda destek alabilir ve çağrı merkezini aramanıza gerek kalmadan birçok işleminizi kolayca yapabilirsiniz. 

Daha Fazla Bilgi

 • Güncel  ve geçmiş fatura tutarlarınızı öğrenebilir, detaylarınızı inceleyebilir ve dilerseniz faturanızla ilgili canlı yardım hizmeti alabilirsiniz.
 • Kolayca faturanızı ödeyebilirsiniz.
 • Paket kalan kullanımlarınızı kontrol edebilir, kullanımlarınıza göre paket değişikliği yapabilir, ek paket satın alabilirsiniz.
 • TL durumunuzu inceleyebilir, kullanım detaylarınıza ulaşabilirsiniz.
 • Kendi hattınıza veya bir başka kişinin hattına kredi kartı ile TL yükleyebilir, paket satın alabilirsiniz.
 • Ayarlar menüsünden PUK kodunuzu öğrenebilir, yurt dışı arama/ yurt dışında kullanım ayarlarınızı yapabilir, yönlendirme, numara engelleme, data hattınız için şifre alma gibi birçok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Sarı Kutu puan bilginize ve geçmiş işlemlerinize ulaşabilir, Sarı Kutu hediyelerinden seçiminizi yapabilirsiniz.
 • Turkcell & Superonline kullanıcısı iseniz  Hesap Ekle özelliğini kullanarak Superonline ürünlerinize dair kullanımlarınızı takip edebilir, faturanızı görüntüleyebilir & ödeyebilir ve paket satın alabilirsiniz.
 • Diğer operatör kullanıcısı olarak Superonline hesabınızı görüntülemek için Hesabım’a e-posta adresiniz/GSM numaranız ve belirleyeceğiniz yeni şifrenizle kayıt olabilir, sonrasında hesap ekleme yapabilirsiniz.

Turkcell Hesabım'a App Store ve Google Play’den erişebilirsiniz.  App Store'dan Turkcell Hesabım'ı yükleyebilmek için mutlaka Türkiye App Store'da geçerli bir Apple kimliğinizin olması gerekir.

Turkcell Hesabım ile sahip olduğunuz tüm Turkcell hatlarınızı ve Superonline ürün & servislerinizi aynı anda kolayca takip edebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Hesabım iptal edilen bir uygulama değildir. Telefonunuzdan uygulamayı silebilirsiniz.

 • Turkcell Hesabım uygulamasını Apple Store ve Google Play'den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 
 • Yurt dışındayken uygulama üzerinden kullandığınız internet için yurt dışı internet tarifesi üzerinden ücret ödersiniz. Yurt dışı internet tarifeleri için tıklayınız.
 • Turkcell hatlarınız ve Superonline ürünleriniz için kalan kullanımlarınızı görebileceğiniz, fatura detaylarınızı görüntüleyebileceğiniz ve ödeyebileceğiniz, TL yükleyebileceğiniz, paket satın alabileceğiniz ve daha birçok işlem gerçekleştirebileceğiniz mobil uygulamadır.

 • Dijital Operatör Uygulaması'nı telefonunuzda yüklü bulunan App Store veya Google Play uygulamasından indirerek kullanabilirsiniz.
 • Dijital Operatör Uygulaması, IOS işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için 9.2 ve üzeri, Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için ise 4.3 ve üzeri versiyonlarda desteklenmektedir.

 • Dijital Operatör Uygulaması'nı App Store veya Google Play'den telefonunuza veya tabletinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
  Yurt dışındayken uygulama üzerinden kullandığınız internet için yurt dışı internet tarifesi üzerinden ücret ödersiniz. Yurt dışı internet tarifeleri için tıklayınız.
 • Turkcell/diğer operatör kullanıcısı olmanız fark etmeksizin Beni Hatırla özelliği ile 4.5G/3G/Wi-Fi kullanarak uygulamayı açtığınızda şifre kullanmadan otomatik giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu özellik sayesinde Turkcell'in diğer mobil uygulamalarına da (Fizy, Çocuğum ve Ben, Turkcell Platinum, GNÇ ve Çalarken Dinlet) yine şifre girişi yapmadan kolayca ve güvenlice erişebilirsiniz.
  Turkcell kullanıcısı iseniz Beni Hatırla özelliğine gerek kalmadan sadece 4.5G/3G bağlantısı ile yine şifresiz olarak giriş yapabilirsiniz.

 • Dijital Operatör Uygulaması, kalan kullanım, fatura detayı gibi bilgilleri görüntüleyebileceğiniz ve işlem yapabileceğiniz bir uygulama olmakla beraber, size özel tekliflerin ve hizmetlerin sunulduğu bir platformdur. Bunu ancak bize sözleşmemiz üzerinden izin verirseniz yapabiliriz. Size ait bilgileri hiçbir şartta, Turkcell iştirakleri ve iş ortakları dışında bir firma ile paylaşmayacağız.

 • Ayarlar>Hesaplarım menüsünde "Hesap Ekle" alanından sizden istenilen bilgileri girip onaylayarak hem Superonline ürünlerinizi hem de adınıza kayıtlı tüm Turkcell hatlarınızı görüntüleyebilir ve işlem yapabilirsiniz.
  Kurumsal müşteriler henüz bu özellikten faydalanamamaktadır.

 • Uygulama menüsündeki "Hesap Kaldır" alanından eklediğiniz hesaplarınızı kaldırabilirsiniz.

 • Diğer operatör kullanıcısı olarak Superonline hesabınızı görüntülemek için Dijital Operatör Uygulaması'na e-posta adresiniz/GSM numaranız ve belirleyeceğiniz yeni şifrenizle kayıt olabilir, sonrasında Ayarlar> Hesaplarım menüsünden hesap ekleme yapabilirsiniz.

 • Fiber, DSL ürünleriniz için kalan kullanım ve adil kullanım kotası bilgisi görüntüleyebilir, ses ürünleriniz için kalan dakikalarınızı ve TV için ise ürün ve aktivasyon bilgisini kontrol edebilirsiniz. Faturalarınızı görüntüleyebilir ve ödeyebilirsiniz. Sahip olduğunuz servisleri görebilirsiniz. Aynı zamanda üst pakete geçebilir ve adil kullanım kotasına takıldıysanız joker paket satın alabilirsiniz.

 • Dijital Operatör Uygulaması abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir uygulama değildir. Telefonunuzdan uygulamayı silebilirsiniz.
Sayfayı kaydırın