Görüntülü Çağrı Merkezi

İşitme engelli Turkcell’liler için görüntülü destek!

Görüntülü Çağrı Merkezi

Görüntülü Çağrı Merkezi Nedir?

Turkcell işitme engelli müşterilerini de unutmuyor! İşaret diliyle de hizmet verebilmek için geliştirilen bu servis, pazar günü hariç 10:00 - 19:00 saatleri arası hizmetinizde. Yalnızca sesli değil görüntülü olarak da bilgi alabilirsiniz. İşitme engelli müşterilerimiz servisten ücretsiz olarak yararlanabilir.

Daha Fazla Bilgi

Müşteri temsilcilerimizden pazar günü hariç, hafta içi her gün 10:00-19:00 arası hizmet alabilirsiniz.
Görüntülü Çağrı Merkezi’ni ise (VIVR) 7/24 kullanabilirsiniz.
Turkcell Görüntülü Çağrı Merkezi'nden sadece bireysel müşterilerimiz faydalanabilir
Görüntülü hizmetten yararlanabilmek için Turkcell Müşteri Hizmetleri numaralarımızı görüşme başlatarak aramanız gerekmektedir. Eğer Platinum müşterisiyseniz, 0532 757 15 32'den de ulaşabilirsiniz.
Turkcell Görüntülü Çağrı Merkezi pazar günü hariç 10:00 - 19:00 saatleri arası yararlanabileceğiniz ve yalnızca sesli değil görüntülü olarak da bilgi alabileceğiniz bir hizmet sunuyor. Özellikle işitme engelli Turkcell’liler için geliştirdiğimiz bu hizmet birimini tüm Turkcell’liler kullanabilir.
Turkcell Görüntülü Çağrı Merkezi abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir servis değildir.
İşitme engelli müşterilerimiz servisten ücretsiz olarak yararlanabilir.

Video aramalarında, Hazır Kart hatlar için ücret ana bakiyesinden düşer, faturalı hatlar için ise faturaya yansır. Sesli yanıt sisteminde geçen süre için ücret yansımaz.

  • Turkcell’in bu servisi hem hayatı kolaylaştırmak hem de işitme engelli Turkcell’liler için düşünülmüş, görüntülü olarak yardım alınabilecek bir çağrı merkezi hizmetidir.
  • Pazar günü hariç 10:00 - 19:00 saatleri arası Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak servisten yararlanabilirsiniz.
  • İşitme engelli Turkcell’lilere pazar günü hariç 10:00 - 19:00 saatleri arası  görüntülü ücretsiz verilen bir hizmettir. İşitme engelli olmayan Turkcell’liler için dakika ücreti 1.2 TL’dir.
  • Cep telefonu 3G uyumlu, 3G kapsama alanında olan Turkcell’liler bu servisten yararlanabilir. İşitme engelli Turkcell’lilere özel işaret diliyle hizmet için de aynı şartlar geçerlidir.
Sayfayı kaydırın