Bidolu Servisi

Bidolu ile astrolojiden, spora, sağlıktan sinemaya birbirinden renkli servisler cebinizde!

14,90 TL / 3 AY
İncele
Bidolu Servisi

Bidolu Servisi Nedir?

Bi Dolu Paketi; içerisinde birçok farklı kategoride eğlence servisini bulunduran 3 aylık tekil bir pakettir. Haftanın 6 günü astroloji, magazin, sağlık, sinema, spor ve haber kategorilerinde haftanın haberi paylaşılır. Her gün farklı bir kategoriden içerik gönderilir.

Daha Fazla Bilgi

İçerik Takvimi

 • Astroloji: Kullanıcı ile seçeceği burca ait haftalık burç yorumu paylaşılır.
 • Magazin: Kullanıcı ile ilgili haftanın magazin haberleri paylaşılır.
 • Sağlık: Kullanıcı ile haftanın sağlıklı yaşam önerisi paylaşılır.
 • Sinema: Kullanıcı ile ilgili hafta beyazperdede yaşanan son gelişmeler paylaşılır.
 • Spor: Kullanıcı ile ilgili hafta spor dünyasında yaşanan son gelişmeler paylaşılır.
 • Haber: Kullanıcı ile ilgili haftada yaşanan son gelişmeler paylaşılır.

BiDolu Iphone X Kampanyası

 • Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 07.03.2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.2566 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
 • Bu kampanyada; 13.03.2018 (SAAT: 00.01)– 15.06.2018 (SAAT: 23:59) Kampanya tarihleri arasında, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye ait BiDolu Paketinin kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla https://www.turkcell.com.tr/servisler/bidolu  ücretsiz internet sitesine giriş yaparak veya cep telefonları üzerinden ücretsiz olarak DOLU yazıp 1818’e sms göndererek BiDolu Servisini satın alıp 3 aylık kullanım hakkı elde edecek olan Turkcell müşterilerine 1 çekiliş hakkı verilecektir.  (Kampanyaya katılım 1 çekilş hakkı ile sınırlıdır.) 
 • Çekiliş 20.06.2018 tarihinde saat 11:00’de Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5   Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır. 
 • Çekiliş sonucunda; 5 kişi 5.498,80 TL değerinde IPHONE X 64 GB SPACE GRAY (HAT VE KART HARİÇTİR.) ikramiyesi kazanacaktır. 
 • Kazanan talihliler 22.06.2018 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 07.07.2018 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 22.07.2018 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanya Turkcell abonelerine yöneliktir. Bidolu servisi abonelik içermemektedir. 
 • Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Tüm katılımlarda Ad-Soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. 
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile  18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.  İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.  

 

DOLU yazıp 1818’e gönderip servisten 3 ay boyunca faydalanabilirsiniz.

Bi Dolu Paketi, içerisinde birçok farklı kategoride eğlence servisini bulunduran 3 aylık tekil bir pakettir. Haftanın 6 günü astroloji, magazin, sağlık, sinema, spor ve haber kategorilerinde haftanın haberi paylaşılır. Her gün farklı bir kategoriden içerik gönderilir. Servis 3 aylık tekil kurguda çalışmaktadır. bidolu.mobi adresine giriş yapan kullanıcılar, içeriklere ulaşabilirler. 3 ayın sonunda kullanıcının servis kullanımları sona erer. Servis dönem sonunda otomatik olarak yenilenmez. Turkcell kullanıcıları 1818’e SMS atarak servisi kullanabilir. Eğer cihaz HTML5 destekliyorsa içerik ile birlikte detaylar için bir link gönderilir. Desteklemiyorsa içerik sadece SMS olarak gönderilir.

Servis üyelikli olmadığı için iptal edilmesine ihtiyaç bulunmamaktadır. Servisle ilgili içerik almak istemeyen kullanıcılar DURDUR yazıp 1818'e ücretsiz mesaj atabilirler.

Diğer
DOLU yazıp 1818'e gönderebilirsiniz.

Servis ücreti 3 aylık toplam 14,9TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Sayfayı kaydırın