TV+’da 1 Ay Premium Üyelik Hediye!

16 Mayıs'ta Platinum ile Yaşasın Hafta Sonu!

16 Mayıs'ta 1 ay hediye Premium üyelik ayrıcalığından yararlanan ilk 2000 müşterimizden biri olmak için şimdi Platinum uygulamasını indirip kampanyamıza katılabilir ve Platinum şifrenizi alarak TV+ uygulamasında kullanabilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz. 

TV+ da geçerli 1 ay hediye Premium üyelik ayrıcalığından yararlanan ilk 2000 müşterimizden biri olmak için Platinum şifrenizi alabilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.  
Detaylar

Nasıl Kullanırım?
Turkcell Platinum uygulamamızda her hafta sonu farklı bir online alışveriş ayrıcalığını ilk 2000 müşterimiz ile buluşturuyoruz. TV+’dan ücretsiz 1 ay Premium üyelik, Kahve.com alışverişlerinde 25 TL hediye, D&R’dan hediye kitap, Tchibo alışverişlerinde 25 TL hediye ve Getir siparişlerinde 20 TL hediye.
Platinum ile Yaşasın Hafta Sonu demek için her hafta Cumartesi ve Pazar günleri açılan kampanyalara katılan ilk 2000 müşterimizden biri olmak yeterli.
Yaşasın Hafta Sonu hediyenizi kampanya gününde sürpriz saati yakalayarak alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Platinum uygulamasındaki ayrıcalık sayfasını ziyaret edin. Müşterilerimiz her bir Yaşasın hafta sonu kampanyasından senede 1 kez yararlanabilir. 

Kullanım Haklarım

  • 1 ay geçerli TV+ Premium üyelik hediyenizi 2 ay içerisinde aktif hale getirebilirsiniz.
  • Ayrıcalığınızı aktif hale getirdikten sonra 1 ay geçerlidir. 1 ayın sonunda üyeliğiniz iptal olur.
  • Premium üyelik çerçevesinden izleyebileceğiniz kanal bilgilerini https://tvplus.com.tr/tv adresinden öğrenebilirsiniz.
  • Kampanyadan Platinum ve Platinum Black müşterilerimiz yararlanabilir.
  • Müşterilerimiz TV+ kampanyasından 1 kez yararlanabilir.
  • Şifre alındığında ayrıcalık kullanılmış sayılır. 
  • 1 ay TV+ Premium üyeliğinizle “seç izle” filmlerini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz ancak “kirala izle/satın al izle” filmlerini ek ücret ödeyerek izleyebilirsiniz. 
  • Daha fazla bilgi için lütfen Platinum uygulamasını ziyaret edin.