Spor ve Eğlence Platinum’a Özel 5 GB Hediyesiyle

Gittiğiniz her yerde TV+ izlemeyi seçin.​

Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmler, sevdiğiniz diziler, heyecanlı Premier Lig, NBA karşılaşmaları, spor, çocuk programları ve çok daha fazlası için yılda 9,90 TL/ay ödeyerek ikisi bir arada TV+ Avantaj Eğlence paketini almayı seçin.

TV+ ile Spor ve Eğlence Bir Arada  

Detaylar

  • İçerik
    Mevcut TV+ paketinize ek dünyanın sporu ve eğlencesi bu paketle cebinize geliyor. Premier Lig, NBA, EuroSport 1-2, FOX, Nat Geo, Discovery belgesel kanalları, English Club TV, Duck TV, Baby TV, FilmBox ve çok daha fazlasının yer aldığı TV+ Avantaj Eğlence paketi sadece 9,90 TL/ay, Üstelik ek 5 GB datası içinde!
  • Kapsam
    Kampanyadan yalnızca bireysel Platinum müşterileri yararlanabilir. Sadece yurtiçinde geçerlidir. Kampanya 12 ay taahhütlü olup aylık 9,9TL’dir. Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir. Numara sim kart ve fatura dönem değişikliğinde kampanya devam eder. Platinum dışında bir pakete geçiş yapıldığında devir veya hat tipi değişikliğinde, hattın geçici olarak ya da tamamen kapatılması durumunda TV+ Avantaj Eğlence paketi iptal olur. Pakete dahil ek 5GB data yalnızca TV+ kullanımı için geçerlidir.
    TV+ mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.
    Pakette bulunan kanallar için tıklayınız.