Trendyol’da 25 TL Hediye

4-10 Temmuz tarihlerinde Platinum ile Haftanın Sürprizini kaçırmayın.

4-10 Temmuz tarihlerinde 25 TL hediyemizden yararlanan ilk 5.000 müşterimizden biri olmak için şifrenizi Platinum uygulamasından alarak Trendyol’da kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

4-10 Temmuz tarihlerinde 25 TL hediyemizden yararlanan ilk 5.000 müşterimizden biri olmak için şifrenizi Platinum uygulamasından alarak Trendyol’da kullanabilirsiniz  

Detaylar

Detaylı Bilgi
Turkcell Platinum uygulamamızda her hafta farklı sürpriz hediyeler sizi bekliyor!  
Platinum ile Haftanın sürpriz hediyesini öğrenmek ve hediye ayrıcalığından yararlanmak için; Platinum uygulamasını her hafta takip ederek, haftanın hediyesine katılan ilk 5.000 müşterimizden biri olmanız yeterlidir. Kampanya her Pazartesi sabah saat 10:00’da başlar ve bir sonraki Pazartesi sabahı 10:00’da sona ermektedir. Hediye şifreler ilk 5.000 müşterimize ulaştığında haftanın sürpriz hediye kampanyası sona ermektedir.
Trendyol’da geçerli 25 TL değerindeki Platinum şifrenizi trendyol.com’da kullanabilirsiniz. 25 TL değerindeki Platinum şifreniz tek seferde kullanabilirsiniz. Şifre ancak talep eden telefon numarası tarafından kullanılabilir. Şifre başka bir telefon numarası ile kullanılamaz. Parçalı alışverişlerde geçerli değildir. 25 TL'lik hediyenin kullanılabilmesi için sepet tutarının 25 TL üzerinde olması gerekmektedir.
Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur.
Trendyol’da geçerli 25 TL değerindeki Platinum şifrenizi altın, cep telefonu ve dijital ürünler (Netflix aboneliği, oyun pinler vb) hariç tüm kategorilerinde kullanabilirsiniz. Bu kampanya, trendyol.com'da yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.Özel kampanyalı butiklerde kampanya ve indirim kodu birlikte kullanılamaz.
Siparişin iptal veya iade edilmesi durumunda indirim kodu iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmez. 25 TL hediyeyi kullanmak için: seçtiğiniz ürünleri sepete eklendikten sonra sepetin altında yer alan «İndirim kodunu kullan» alanına Platinum şifrenizi girerek ekle butonuna basabilir ve indirimden faydalanabilirsiniz. Platinum şifresi hediyeye hak kazanan Platinum müşterisi tarafından kullanılmalıdır, farklı bir hesapta denendiğinde kod geçersiz olacaktır. İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
İndirim kodunda fatura %18 kdv dahil olarak faturalandırılmaktadır.
Kampanyadan Platinum ve Platinum Black müşterilerimiz yararlanabilir.
Müşterilerimiz Trendyol kampanyasından 1 kez yararlanabilir.
Platinum şifreniz 2 hafta geçerlidir. Kullanılmayan şifreler iptal olur.
Şifre alındığında ayrıcalık kullanılmış sayılır.
Sorularınız için Trendyol Müşteri Hizmetlerine 0212 331 02 00’den ulaşabilirsiniz.
Trendyol ve Turkcell kampanya koşullarını ve tarihini değiştirme hakkını saklı tutar.
Hediye kodunuz sadece Trendyol siparişlerinizde geçerlidir. Trendyol Yemek, Trendyol Market vb diğer hizmetlerde geçerli değildir.