Tchibo’da 25TL Hediye

15 Mayıs'ta Platinum ile Yaşasın Hafta Sonu!

 15 Mayıs'ta 25 TL hediyemizden yararlanan ilk 2000 müşterimizden biri olmak için Platinum uygulamasını indirip Platinum şifrenizi alarak, Tchibo.com.tr'de kullanabilirsiniz. Keyifli alışveriler dileriz.
Tchibo online mağazasında geçerli 25 TL hediyemizden yararlanan ilk 2000 müşterimizden biri olmak için Platinum şifrenizi alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.  Detaylar

 • Nasıl Kullanırım?
  Turkcell Platinum uygulamamızda her hafta sonu farklı bir online alışveriş ayrıcalığını ilk 2000 müşterimiz ile buluşturuyoruz. Tchibo alışverişlerinde 25 TL hediye, D&R’dan hediye kitap, Getir siparişlerinde 20 TL hediye, TV+’dan ücretsiz 1 ay Premium üyelik ve Kahve.com alışverişlerinde 25 TL hediye.  
  Platinum ile Yaşasın Hafta Sonu demek için her hafta Cumartesi ve Pazar günleri açılan kampanyalara katılan ilk 2000 müşterimizden biri olmak yeterli. Yaşasın Hafta Sonu hediyenizi kampanya gününde sürpriz saati yakalayarak alabilirsiniz. Müşterilerimiz her bir Yaşasın hafta sonu kampanyasından senede 1 kez yararlanabilir.
  Tchibo online alışverişlerde geçerli 25 TL değerindeki Platinum şifrenizi Tchibo online mağaza üzerinden alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme sayfasındaki promosyon kodu alanına girerek indiriminizi uygulayabilirsiniz.
 • Kullanım Haklarım
  25 TL değerindeki Platinum şifreniz tek seferde kullanılmalıdır.
  Kalan bakiye bir sonraki alışverişe devredilmez.
  Kupon kodları diğer kupon kodlarıyla birleştirilmez, parçalı kullanılmaz.
  Hediyeniz kampanyalı ürünlerde geçerli değildir.
  Kampanyadan Platinum ve Platinum Black müşterilerimiz yararlanabilir.
  Müşterilerimiz Tchibo kampanyasından 1 kez yararlanabilir
  Platinum şifreniz 2 hafta geçerlidir.
  2 hafta sonra kullanılmayan şifreler iptal olur.
  Şifre alındığında ayrıcalık kullanılmış sayılır. Daha fazla bilgi için lütfen Platinum uygulamasını ziyaret edin.