San Francisco Biletiniz İçin 60.000 Mil ve Vergiler Bizden

Kazananlar şimdi burada.

Kazananlar şimdi detaylarda! Tüm müşterilerimize katılımları için teşekkür ederiz. Kazanan müşterilerimizi tebrik ederiz. 48 saat içinde, kazanan müşterilerimizi arayıp uçuş tarihlerini belirleyeceğiz ve evrakların tamamlanmasıyla birlikte biletlerini hazırlayacağız.
Yepyeni rüya şehrimiz çok yakında burada olacak, bizi takip etmeye devam edin!

San Francisco biletiniz için 60.000 mil ve vergiler bizden  

Detaylar

 • Asil Kazananlar
  Seyfullah Gürgün, Banu Berispek, Zafer Ay, Çağatay Menekay, Tolga Saygı
  Jale Bayram, Aytaç Ünverdi, Ahmet Kamil Özay, Muhammed Enes Öztürk, Ahmet Kurt
 • Yedek Kazananlar
  Hakan Korkmaz, Özgür Özder, Bahar Özen, Eren Yayla, Mehmet Gökhan Dıraz
  Senem Dal, Emre Yücel, Furkan Öğrenmiş, Emine Gencoglu, Dicle Savcı
  Gülşah Bülbüloğlu, Igal Bencüya, Cigsem Oluc, E. Uğurtan Bilgin, Aynur Yasemin Yarsoy
  Osman Oğuzhan Talay, Niyazi Erdoğan, Fatih Güney, Sabahattin Açıkgöz, Ayşegül Yazıcı
 • İçerik
  Turkcell Platinum uygulamasındaki formu doldurarak çekilişe katılabilirsiniz. Çekilişe her gün katılarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Hayal Şehirler kampanyasında seçilen ilk destinasyon San Francisco.
 • Tarih Aralığı
  26.05.2017 - 01.07.2017
 • Hayal Şehirlere Uç Kampanyası
  Şimdi rüyalarınızdaki şehirlere Türk Hava Yolları ile uçma şansınız var. Yepyeni kampanyamız ile her ay farklı bir şehre çekiliş ile bilet hediye edeceğiz. İlk şehrimiz San Francisco için çekilişe katılım tarihimiz 26 Mayıs-01 Temmuz arası. Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken Turkcell Platinum uygulamamızdan çekiliş hakkınızı almak, üstelik her gün yeniden çekiliş hakkı alarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. 4 Temmuz’da yapılacak çekilişte kazanan müşterilerimizin Miles&Smiles hesaplarına İstanbul-San Francisco için gidiş dönüş uçak biletinde kullanılmak üzere 60.000 mil yükleyeceğiz. Yükleyeceğimiz miller 1 Ekim-31 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerli olacak şekilde İstanbul-San Francisco gidiş dönüş uçak bileti alımlarında geçerli olacak. Uçak biletinizi alabilmeniz için biz sizi arayarak rezervasyonunuzu tamamlayacağız ve vergilerinizi de biz karşılayacağız. Şimdi siz de şanslı 10 kişiden 1'i olmak için bugünkü çekiliş hakkınızı hemen alın.
 • Katılım Koşulları
  Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 17.05.2017 tarih ve 24951361-255.01.02/1232-2976 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir. Bu kampanyada; 26.05.2017 (SAAT: 00.01)– 01.07.2017 (SAAT: 23:59) tarihleri arasında, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ait Platinum mobil uygulamasının kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla akıllı telefonları üzerinden Platinum mobil uygulamasını ücretsiz indirerek ad, soy ad, adres, bilgileri ile uygulamaya giriş yapan Turkcell Platinum abonelerine 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım her gün 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olup toplam 36 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Çekiliş 04.07.2017 tarihinde saat 10:30’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 10 kişi 2.250,00 TL değerinde 01.10.2017-31.10.2017 tarihleri arasında talihlinin belirleyeceği uçuş gün ve saatinde Türk Hava Yolları Atatürk havalimanı kalkışlı tarifeli uçak ile İstanbul-San Francisco – İstanbul tek kişilik gidiş dönüş uçak bileti ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 06.07.2017 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 21.07.2017 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 05.08.2017 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanya Turkcell Platinum abonelerine yöneliktir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. THY çalışanları ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.