Platinum Black ile Alem Talks’ta Muhabbet Koyu

​Keyifli sohbetlerin tadını çıkarın!

Turkcell Platinum Black Katkılarıyla Alem Talks Podcast serisinde keyifli sohbetlerin tadını çıkarın.

Turkcell Platinum Black Katkılarıyla Alem Talks Podcast serisinde keyifli sohbetlerin tadını çıkarın.  


Detaylar

Detay Bilgi:  
#5 Ayşe Boyner: Ayşe Boyner ile Turkcell Platinum Black katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz ALEM Talks Podcast'te, girişimci olmak, marka kurmak, aile olmak ve hatta çocuk yetiştirmek üzerine sohbet ettik. Ayşe, hayatın ona öğrettiklerini samimiyetle anlattı.
#6 Zeynep Selvili: Zeynep Selvili ile Turkcell Platinum Black katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz ALEM Talks Podcast’te ‘mindfulness’ ve öz şefkat üzerine konuşuyoruz.

#7 Hacı Sabancı: Hacı Sabancı ile üniveriste yıllarından, Beşiktaş şampiyonluğuna; çağdaş sanata olan tutkusundan, koleksiyonuna; Nazlı Kayı ile ilişkisinden, aile olmaya; günlük rutinlerinden, sosyal medyaya derin bir sohbet gerçekleştirdik.

#8 Ece Sukan:  Ece Sükan ile Turkcell Platinum Black katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz ALEM Talks Podcast’te buluştuk. Ece’nin ilk gençlik yıllarından bugüne nasıl değiştiğini, hayatının farklı dönemlerini, mesleki yaşamını, modayı ve çok daha fazlasını konuştuk.

#8 Hayal Köseoğlu: Altı yaşında nasıl oyuncu olmaya karar verdiğini, hayata baktığı pencereyi, iyi hissetmek için neler yaptığını ve çok daha fazlasını içtenlikle anlattığını konuştuk.
#8 Pınar Sabancı: Oxford'da devam eden master eğitimini, sezgisel yemek yemeyi, diyet kültürünü, Tıp 1 diyabetin hayatını nasıl etkilediğini, anda kalmayı, gelecek planlarını ve çok daha fazlasını derinlemesine konuştu.

#9 Leyla Alaton: Lara Mutlu ile deneyimlerinden yola çıkarak başarılı bir kariyer için tavsiyelerini paylaşıyor ve hayatından anekdotlar anlatıyor.

#10 Emir Bahadır: Hayatı, yeni projeleri ve jet set bir yaşam üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.