Paycell Kart’la Kolayca Harçlık Gönderin

​Çocuklarınız için güvenli ve kolay alışverişi seçin.

Çocuklarınıza harçlıklarını Paycell Kart ile verin, siz harcamaları kolayca takip edin, üstelik para yükleme ve harcamalarda internet kazanın.

Paycell Kart’la Kolayca Harçlık Gönderin  

Detaylar

 • Paycell Kart Nedir?
  Paycell Kart’a bakiye yüklerken her 100 TL yüklemenize 1 GB, toplamda 3 GB internet kazanırken, Paycell Kart ile yapılan her 1 TL harcamadan 5 MB kazanabilirsiniz.
  Paycell Kart; içine yüklediğiniz para kadar harcama yaptıran, mağaza ve internet alışverişlerinde güvenle kullanılabileceğiniz, harcadıkça internet kazandıran ilk alışveriş kartıdır.
  Paycell Kart’ı içine para yükleyip harçlık ya da hediye kart olarak çocuklarınıza veya çalışanlarınıza hediye edebilirsiniz.
  Paycell Kart ile yapılan tüm harcamaları Paycell uygulamasından anlık olarak kontrol edebilirsiniz.
  Paycell Kart’ı Turkcell mağazalarından ve turkcell.com.tr'den hemen alıp, kolaylıklar dünyasına ilk adımını atabilirsiniz.
  Kartınızı Turkcell Mağazalarından ve Paycell uygulamasından cep telefonu numaranızla eşleştirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.
  Turkcell mağazalarından, DenizBank ATM'lerinden, Paycell uygulamasından ya da herhangi bir banka hesabından EFT ile kartınıza para yükleyebilirsiniz.
  Paycell Kart’ınızı, dünya üzerinde VISA ağı çerçevesindeki fiziksel ve sanal tüm alışverişlerinde güvenle kullanabilirsiniz.