1 Bilet Alana 1 Bilet Hediyemiz

Sinema keyfini sevdiklerinizle yaşayın!

Cinemaximum Sinemaları'nda Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri hediye biletinizi kullanmak için Turkcell Platinum uygulamasından şifrenizi alabilirsiniz.

Hediye Sinema Bile Platinum'da  

Detaylar

  • İçerik
    Turkcell Platinum şifrenizi, biletinizi alırken sinema yetkilileri ile paylaşmanız yeterlidir. Bir şifre ile en fazla 1 hediye bilet alabilirsiniz. Tüm Cinemaximum Sinemalarında, VIP salonlar, 4DX ve screenX formatındaki gösterimler dışında tüm vizyondaki film ve seanslarda ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Bayram, resmi tatiller, yarı yıl tatili (sömestre) ve festival seansları dışında tüm seanslarda, ücretli alınan bilet ile aynı gün aynı seans ve aynı film için geçerlidir.
  • Kapsam
    Platinum, Platinum Plus 6GB, Platinum Mega 6GB, Platinum 10GB, Platinum Business Star, İşte Platin 8, Platinum 12GB, Platinum 18GB paketindeki müşterilerimiz ayda 4 kez, Gold Plus, Platin, Platinum Plus, Platinum Plus 8GB, Platinum Mega 8GB, Platinum 15GB, Platinum Mega 15GB, Platin Elit, Platin Ekstra Konuş, Platin Ekstra Internet, Platin Ek Internet, Platin Prestij, Platinum Prestige, Platinum Mega, Platinum Plus 10GB, Platinum Mega 10GB, Platinum 20GB, Platinum Mega 20GB, Platinum 50GB, Platinum Mega 50GB, Platinum Business Plus, İşte Platin 10GB, Platinum Business Prestij, İşte Platin Prestij, İşte Platin Mega, İşte Platin Elit, Platinum 25GB ve Platinum 35GB paketlerindeki müşterilerimiz ayda 6 kez yararlanabilirler.
  • Tarih Aralığı
    Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri 31 Ekim 2017’ye kadar geçerlidir.