Ücretsiz Havaş Kullanımı

Havalimanı transferlerinizde ayrıcalığınızı yaşayın.

Ücretsiz Ankara, Adana, Antalya, Bodrum Merkez, Dalaman, İzmir, Kayseri ve Konya Merkez havalimanları transferi için Turkcell Platinum uygulamasından şifrenizi alabilirsiniz.

Platinum ile Havalimanı Transferiniz Ayrıcalıklı  

Detaylar

 • İçerik
  Turkcell Platinum uygulamasından alacağınız şifrenizi ödeme esnasında HAVAŞ görevlisi ile paylaşmanız yeterlidir. Yeni şifre talebi en son hizmet/şifre kullanımından ancak 1 saat sonra alınabilir.
 • Kapsam
  Platinum, Platinum Plus 6GB, Platinum Mega 6GB, Platinum 10GB, Platinum Business Star, İşte Platin 8, Platinum 12GB ve Platinum 18GB paketindeki müşterilerimiz ayda 1 kez, Gold Plus, Platin, Platinum Plus, Platinum Plus 8GB, Platinum Mega 8GB, Platinum 15GB, Platinum Mega 15GB, Platin Elit, Platin Ekstra Konuş, Platin Ekstra Internet, Platin Ek Internet, Platin Prestij, Platinum Prestige, Platinum Mega, Platinum Plus 10GB, Platinum Mega 10GB, Platinum 20GB, Platinum Mega 20GB, Platinum 50GB, Platinum Mega 50GB, Platinum Business Plus, İşte Platin 10GB, Platinum Business Prestij, İşte Platin Prestij, Platinum 25GB ve Platinum 35GB paketlerindeki müşterilerimiz ayda 2 kez yararlanabilirler. Tüm paketlerimiz için günlük 1 kullanım ile sınırlıdır.
 • Tarih Aralığı
  31 Aralık 2017’ye kadar geçerlidir.
 • İller
  Ankara – Şehir Merkezi, Adana - Tarsus/Mersin, Antalya, Bodrum Merkez, Çeşme, Dalaman, İzmir-Şehir Merkezi, İzmir-Otogar, Kayseri ve Konya Merkez güzergahlarında hizmet veren Havaş otobüslerinde geçerlidir.
  Havaş prosedürleri gereği, Adana Havalimanında yalnızca THY, Anadolu Jet, Pegasus yolcularına hizmet verilebilmektedir.