Getir’de 25 TL Hediye

Platinum Yaz ile Haftanın Sürprizini kaçırmayın

Sürpriz tarihinde 25 TL hediyemizden yararlanan ilk 5000 müşterimizden biri olmak için Platinum uygulamasını ziyaret ederek ve şifrenizi alarak Getir’de kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz .

12-18 Temmuz haftası 25 TL hediyemizden yararlanan ilk 5000 müşterimizden biri olmak için Platinum şifrenizi alarak Getir’de kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dilerizRelated Articles  


Detaylar

Daha Fazla Bilgi
Turkcell Platinum uygulamamızda her hafta farklı sürpriz hediyeler sizi bekliyor!  
Platinum ile Haftanın sürpriz hediyesini öğrenmek ve hediye ayrıcalığından yararlanmak için; Platinum uygulamasını her hafta takip ederek, haftanın hediyesine katılan ilk 5.000 müşterimizden biri olmanız yeterlidir. Kampanya her Pazartesi sabah saat 10:00’da başlar ve bir sonraki Pazartesi sabahı 10:00’da sona ermektedir. Hediye şifreler ilk 5.000 müşterimize ulaştığında haftanın sürpriz hediye kampanyası sona ermektedir.
Getir uygulamasında geçerli 25TL değerindeki Platinum şifrenizi Getir, GetirYemek, GetirBüyük ve GetirSu alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. 25 TL değerindeki Platinum şifreniz tek seferde kullanılmalıdır. Kalan bakiye bir sonraki alışverişe devredilmez. 25 TL'lik hediyenin kullanılabilmesi için kampanyalı tutarın minimum sepet tutarının üzerinde olması gerekmektedir. Hediyeniz başka kampanyalarla birleştirilemez.
 
Kampanyadan Platinum ve Platinum Black müşterilerimiz yararlanabilir.
Müşterilerimiz Getir kampanyasından 1 kez yararlanabilir
Platinum şifreniz 2 hafta geçerlidir. 2 hafta sonra kullanılmayan şifreler iptal olur.
Şifre alındığında ayrıcalık kullanılmış sayılır.