Getir’de 20TL Hediye!

22 Mayıs'ta Platinum ile Yaşasın Hafta Sonu!

22 Mayıs'ta 20 TL hediyemizden yararlanan ilk 2000 müşterimizden biri olmak için Platinum uygulamasını indirip Platinum şifresini alabilir ve Getir uygulamasında kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Getir uygulamasından yapacağınız tüm siparişlerde geçerli 20 TL hediyemizden yararlanan ilk 2000 müşterimizden biri olmak için Platinum şifrenizi alabilirsiniz. Dilediğiniz yere gelen keyifli alışverişler dileriz.  


Detaylar

 • Nasıl Kullanırım?
  Turkcell Platinum uygulamamızda her hafta sonu farklı bir online alışveriş ayrıcalığını ilk 2000 müşterimiz ile buluşturuyoruz. Getir siparişlerinde 20 TL hediye, D&R’dan hediye kitap, Kahve.com alışverişlerinde 25 TL hediye, TV+’dan ücretsiz 1 ay Premium üyelik ve Tchibo alışverişlerinde 25 TL hediye.
  Platinum ile Yaşasın Hafta Sonu demek için her hafta Cumartesi ve Pazar günleri açılan kampanyalara katılan ilk 2000 müşterimizden biri olmak yeterli.
  Yaşasın Hafta Sonu hediyenizi kampanya gününde sürpriz saati yakalayarak alabilirsiniz. Müşterilerimiz her bir Yaşasın hafta sonu kampanyasından senede 1 kez yararlanabilir. Detaylı bilgi için Platinum uygulamasını ziyaret edin. 

 • Kullanım Haklarım
  Getir uygulamasında geçerli 20 TL değerindeki Platinum şifrenizi Getir, GetirYemek, GetirBüyük ve GetirSu alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
  20 TL değerindeki Platinum şifreniz tek seferde kullanılmalıdır.
  Kalan bakiye bir sonraki alışverişe devredilmez.
  20 TL'lik hediyenin kullanılabilmesi için kampanyalı tutarın minimum sepet tutarının üzerinde olması gerekmektedir.
  Hediyeniz başka kampanyalarla birleştirilemez.
  Kampanyadan Platinum ve Platinum Black müşterilerimiz yararlanabilir.
  Müşterilerimiz Getir kampanyasından 1 kez yararlanabilir
  Platinum şifreniz 2 hafta geçerlidir.
  2 hafta sonra kullanılmayan şifreler iptal olur.
  Şifre alındığında ayrıcalık kullanılmış sayılır. Daha fazla bilgi için lütfen Platinum uygulamasını ziyaret edin.