D&R’da Hediye Kitap

Kampanyamız sone ermiştir​

İlginiz için teşekkür ederiz. Kampanyamız sona ermiştir. 2 Mayıs’ta kampanyaya katılan ve şifrelerini alan müşterilerimiz detaylar için daha fazla bilgi alanını takip edebilir.

 İlginiz için teşekkür ederiz. Kampanyamız sona ermiştir. 2 Mayıs’ta kampanyaya katılan ve şifrelerini alan müşterilerimiz detaylar için daha fazla bilgi alanını takip edebilir.  

Detaylar

Daha Fazla Bilgi

2 Mayıs’ta kampanyaya katılan ve şifrelerini alan müşterilerimiz, şifrelerini kampanyaya katıldıkları tarihten itibaren 2 hafta içinde D&R online mağazada kullanabilir
 
Turkcell Platinum uygulamamızda her hafta sonu farklı bir online alışveriş ayrıcalığını ilk 2000 müşterimiz ile buluşturuyoruz. D&R’dan hediye kitap, Tchibo alışverişlerinde 25 TL hediye, TV+’dan ücretsiz 1 ay Premium üyelik ve Getir siparişlerinde 20 TL hediye. Platinum ile Yaşasın Hafta Sonu demek için her hafta Cumartesi ve Pazar günleri açılan kampanyalara katılan ilk 2000 müşterimizden biri olmak yeterli.
Yaşasın Hafta Sonu hediyenizi kampanya gününde sürpriz saati yakalayarak alabilirsiniz.

Müşterilerimiz Platinum şifrelerini 2 hafta içerisinde 25 TL’ye kadar dilediği kitapta kullanabilir. 25 TL’nin üstündeki alışverişlerde ise şifrenizi indirim olarak kullanabilirsiniz.
D&R Online (www.dr.com.tr)  alışverişlerde geçerli hediye kitap ayrıcalığınızı kullanmak için D&R kart sahibi olmanız gerekir. 
25 TL değerindeki Platinum şifreniz tek seferde ve sadece kitap alışverişinde kullanılmalıdır. Kalan bakiye bir sonraki alışverişe devredilmez.
Hediyeniz başka kampanyalarla birleştirilemez.
Kampanyadan Platinum ve Platinum Black müşterilerimiz yararlanabilir.
Müşterilerimiz D&R kampanyasından senede 1 kez yararlanabilir
Platinum şifreniz 2 hafta geçerlidir. 2 hafta sonra kullanılmayan şifreler iptal olur.
Şifre alındığında ayrıcalık kullanılmış sayılır.