COVID-19 Testlerinde %30 indirim

​PCR testi, IgM antikor testi, aşı sonras IgGı antikor testi ve COVID-19 genetik yatkınlık testi hizmetlerini ayrıcalıklı almayı seçin.

Memorial’da yaptıracağınız COVID-19 PCR testi, IgM antikor testi, aşı sonrası IgG antikor testi ve COVID-19 genetik yatkınlık testlerinden %30 indirim ile yararlanmak için şifrenizi Platinum uygulamasından alabilirsiniz.

Memorial’da yaptıracağınız COVID-19 PCR testi, IgM antikor testi, aşı sonrası IgG antikor testi ve COVID-19 genetik yatkınlık testlerinden %30 indirim ile yararlanmak için şifrenizi alabilirsiniz  


Detaylar

Daha Fazla Bilgi:
COVID-19 PCR Testi: Hasta ve taşıyıcı tanısı için virüsün kuluçka döneminden itibaren saptanmasını sağlar.
IgM Antikor Testi: Hastalığı geçirmekte olan ve henüz semptomları yeni başlamış kişilerin tespit edilmesini sağlar.
Aşı sonrası IgG Antikor Testi: COVID-19 aşısı sonrası bağışıklık göstergesi olan antikor seviyenizi IgG Antikor Testi ile ölçebilirsiniz.
COVID-19 Genetik Yatkınlık Testi: Koronavirüs hastalığının seyrini, ağır geçirip geçirmeyeceğinizi gösteren genlerin ve mutasyonların incelendiği bu test ile riskinizi öğrenerek tedbirinizi alabilirsiniz.
Kampanya Detayları:
·         Kampanya COVID-19 PCR testi, IgM antikor testi, aşı sonrası IgG antikor testi ve COVID-19 genetik yatkınlık testlerini kapsamaktadır.
·         Ayrıcalıklar Memorial Sağlık Grubu’na ait İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır’da bulunan 8 hastanede geçerlidir.
·         Size özel sunulan ayrıcalıklar hakkında detaylı bilgi alabilmek için 444 7 888 numaralı çağrı merkezini arayabilir ve randevu talebinizi iletebilirsiniz.
·         Kampanyadan yararlanabilmek için çağrı merkezi yetkilisi ve hastane bankosunda çalışan görevlilere, Turkcell Platinum kampanyasından faydalanmak istediğinizi ve sahip olduğunuz indirim kodunuzu bildirmeniz gerekmektedir.
·         Bu kampanyada sunulan ayrıcalıklar başka bir kampanya, sigorta veya indirim ile birleştirilemez.
·         Turkcell ve Memorial kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
·         Turkcell’in Memorial’da kampanya kapsamında yapılan işlem, uygulama, test ve hizmetler bakımından hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.