BiP’te MEB EBA Platformlarında Geçerli 6 GB İnternet

BiP Keşfet’te yer alan EBA kanalını takip edip hemen kazan butonuna tıklayın, EBA’da geçerli 6 GB internet ayrıcalığını yaşatın.

BiP Keşfet’te yer alan EBA kanalını takip hemen kazan butonuna tıklayın, EBA’da geçerli 6GB internet ayrıcalığını yaşatmak için butona tıklayabilirsiniz.

 

Detaylar

 • Kullanım Haklarım
  EBA BiP kanalına abone olan kullanıcılara sadece eba.gov.tr ve EBA uygulaması içerisinde kullanılmak üzere 3 GB internet tanımlanacaktır. 13.03.2020 tarihi itibariyle internet faydası ikiye katlanarak 6GB olarak tanımlanacaktır. Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps'dir.
  İnternet paket aşım ücreti tarife aşım ücreti üstünden devam edecektir.
  Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222'ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.
  Bu internet paketinin kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir, bir sonraki döneme devretmez.
  Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
  Kampanyaya katılım BiP kanalı üzerinden olup, ücretsizdir.
  Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.
  Paket hakları ve fayda başkasına devredilemez.
  EBA 3 GB hediye internet kampanyasından bireysel ve kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip olan kullanıcılar yaralanabilecektir. Data Hatları bu kampanyadan yararlanamayacaktır.