60.000 Mil ve Vergiler Bizden

Kazananlar şimdi burada!

Kazananlar şimdi detaylarda! Tüm müşterilerimize katılımları için teşekkür ederiz. Kazanan müşterilerimizi tebrik ederiz. 48 saat içinde, kazanan müşterilerimizi arayıp uçuş tarihlerini belirleyeceğiz ve evrakların tamamlanmasıyla birlikte biletlerini hazırlayacağız. Yepyeni rüya şehrimiz 3 Ekim'de burada olacak, bizi takip etmeye devam edin!

Hong Kong biletiniz için 60.000 Mil ve Vergiler Bizden  

Detaylar

 • Asil Kazananlar
  Mehmet Ali Akgul, Yelda Kozak, Faruk Yıldız, Gülbin Duran, Nagihan Boz
  Ramazan Bulut Açıkgöz, Anıl Barbaros Aksoy, Serdar Özcan, Recep Akşit, Burak Yıldırım
 • Yedek Kazananlar
  Hamza Volkan Acar, Özlem Saniye İçmeli, İhsan Kaya, Tunca Tural, İsmail Gökçel
  Muhsin Müfit Recol, Ferhat Demirkol, Ece Türk, Zeynep Çelikler, Emre Bilgi
  Ebru Bakanay, Caner Çalışkan, Serdar Hilmi Başar, Ozan Selcık, Ali Kemal Tokay
  Ece Mumcuoğlu, Murat Çalışkan, BirbenAydın Tunçay, Baris Giritlioglu, Kadri Ciga
 • İçerik
  Hong Kong kampanyamız için katılımlar tamamlandı. Yeni rüya şehrimiz 3 Ekim'de burada!
 • Tarih Aralığı
  Çekilişe katılım tarih aralığı: 24 Ağustos-25 Eylül
  Çekiliş Tarihi: 28 Eylül
 • Hayallerinizdeki Şehirler: Hong Kong Kampanyası
  Hayallerinizdeki şehirlere Türk Hava Yolları ile uçma şansınız Hong Kong ile devam ediyor. 24 Ağustos-25 Eylül arasında her gün çekilişe katılın, kazanma şansınızı arttırın. 28 Eylül’de yapılacak çekilişte kazanan müşterilerimizin Miles&Smiles hesaplarına İstanbul-Hong Kong gidiş dönüş uçak biletinde kullanılmak üzere 60.000 mil yükleyeceğiz. Yükleyeceğimiz miller 15 Kasım-15 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacak şekilde İstanbul-Hong Kong için tek kişilik gidiş dönüş biletlerinde kullanılabilecek. Uçak biletinizi kesinleştirebilmeniz için biz sizi arayarak rezervasyonunuzu tamamlayacağız ve vergilerinizi de karşılayacağız. Eğer Miles&Smiles üyesi değilseniz de kampanya sayfamızdan hemen ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.
  Şimdi siz de şanslı 10 kişiden biri olmak için bugünkü çekiliş hakkınızı hemen alın!
  Bol şanslar.
 • Katılım Koşulları
  Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 22.08.2017 tarih ve 24951361-255.01.02-E.2403 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir. Bu kampanyada; 24.08.2017 (SAAT: 10.00)– 25.09.2017 (SAAT: 09:59) Kampanya tarihleri arasında, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye ait Platinum mobil uygulamasının kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla akıllı telefonları üzerinden Platinum mobil uygulamasını ücretsiz indirerek ad, soyad, adres bilgileri ile uygulamaya giriş yapan Turkcell Platinum abonelerine 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım her gün 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olup toplam 33 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Çekiliş 28.09.2017 tarihinde saat 10:30’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 10 kişi 3.776,00 TL değerinde 15.11.2017-15.12.2017 tarihleri arasında talihlinin belirleyeceği uçuş gün ve saatinde Türk Hava Yolları Atatürk havalimanı kalkışlı tarifeli uçak ile İstanbul - Hong Kong - İstanbul tek kişilik gidiş dönüş uçak bileti ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 02.10.2017 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 17.10.2017 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 01.11.2017 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanya Turkcell Platinum abonelerine yöneliktir. Tüm katılımlarda Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. THY çalışanları ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.