60.000 Mil ve Vergiler Bizden

Kazananlar şimdi burada.

Kazananlar şimdi detaylarda! Tüm müşterilerimize katılımları için teşekkür ederiz. Kazanan müşterilerimizi tebrik ederiz. 48 saat içinde, kazanan müşterilerimizi arayıp uçuş tarihlerini belirleyeceğiz ve evrakların tamamlanmasıyla birlikte biletlerini hazırlayacağız. Yepyeni rüya şehrimiz 13 Kasım'da burada olacak, bizi takip etmeye devam edin!

Singapur biletiniz için 60.000 Mil ve Vergiler Bizden  

Detaylar

 • Asil Kazananlar
  RECEP ŞİMŞEK, MUSA ORHAN, İSMAİL ŞAKCI, BEHLÜL KARDAŞ, TEVFIK SONBAHAR
  GÖKHAN DURMUŞLU, ALAADDİN ÖKMEN, UĞUR YURDAKUL, ALİ SARI, BUĞRA MUSTAFA BOSTANCI
 • Yedek Kazananlar
  CANER AKTAŞ, EMRE HACIHALİLOĞLU, EMRE AKBULUT, ZEYNO BURCU TEMEL, GAYE ERTEN
  RUSLAN ZHUSSİPBAYEV, KEMAL EMRE ARSLAN, MUSTAFA COŞKUN, SAVAŞ ŞİRAN, SÜLEYMAN ERDEM
  SEDA NUR AKSOY, EFE BURAT, AHMET FURKAN KÖSEOĞLU, ESRA LALE ŞİBİK, MEHMET GEN
  EBRU SERİFE AKBUDAK SOZER, EBRU ÇALIŞKAN, ATİLLA KATA, CİHANGİR BİLAL CAN, İRFAN DULUN
 • İçerik
  Singapur kampanyamız için katılımlar tamamlandı. Yeni rüya şehrimiz 13 Kasım’da burada!
 • Tarih Aralığı
  Çekilişe katılım tarih aralığı: 3 Ekim - 6 Kasım
  Çekiliş Tarihi: 10 Kasım
 • Hayallerinizdeki Şehirler: Singapur Kampanyası
  Hayallerinizdeki şehirlere Türk Hava Yolları ile uçma şansınız Singapur ile devam ediyor. 3 Ekim- 6 Kasım arasında her gün çekilişe katılın, kazanma şansınızı arttırın. 10 Kasım’da yapılacak çekilişte kazanan müşterilerimizin Miles&Smiles hesaplarına İstanbul-Singapur için gidiş dönüş uçak biletinde kullanmak üzere 60.000 mil yükleyeceğiz. Yükleyeceğimiz miller 15.12.2017-15.01.2018 tarihleri arasında geçerli olacak şekilde İstanbul-Singapur için tek kişilik gidiş dönüş biletlerinde kullanılabilecek. Uçak biletinizi kesinleştirebilmek için biz sizi arayarak rezervasyonunuzu tamamlayacağız ve vergileri de karşılayacağız. Eğer Miles&Smiles üyesi değilseniz kampanya sayfamızdan hemen ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.
  Şimdi siz de şanslı 10 kişiden biri olmak için bugünkü çekiliş hakkınızı hemen alın!
  Bol şanslar.
 • Katılım Koşulları
  Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 22.09.2017 tarih ve 24951361-255.01.02-E.3308 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir. Kampanyada 03.10.2017 (SAAT: 10.00)– 06.11.2017 (SAAT: 09:59) tarihleri arasında, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye ait Platinum mobil uygulmasının kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla akıllı telefonları üzerinden Platinum mobil uygulamasını ücretsiz indirerek ad, soyad, adres, bilgileri ile uygulamaya giriş yapan Turkcell Platinum abonelerine 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım her gün 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olup toplam 34 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Çekiliş 10.11.2017 tarihinde saat 10:30’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 10 kişi 4.499,98 tl değerinde 15.12.2017-15.01.2018 tarihleri arasında talihlinin belirleyeceği uçuş gün ve saatinde Türk Hava Yolları Atatürk havalimanı kalkışlı tarifeli uçak ile İstanbul-Singapur – İstanbul tek kişilik gidiş dönüş uçak bileti ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 14.11.2017 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 29.11.2017 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 14.12.2017 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanya Turkcell Platinum abonelerine yöneliktir.Tüm katılımlarda Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. THY çalışanları ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.