35.000 Mil ve Vergiler Bizden

Kazananlar şimdi burada.

Kazananlar şimdi detaylarda! Tüm müşterilerimize katılımları için teşekkür ederiz. Kazanan müşterilerimizi tebrik ederiz. 48 saat içinde, kazanan müşterilerimizi arayıp uçuş tarihlerini belirleyeceğiz ve evrakların tamamlanmasıyla birlikte biletlerini hazırlayacağız.
Yepyeni rüya şehrimiz çok yakında burada olacak, bizi takip etmeye devam edin!

Dubai biletiniz için 35.000 mil ve vergiler bizden  

Detaylar

 • Asil Kazananlar
  Kerim Ateş, Mahmut Deniz Özenç, Mertcan Cebecik, Medine Akdeniz, Ayşenur Duran
  Bekir Çakar, Ahmet Nuri Ciğer, Nevzat Çakmaklı, Zafer Turkoglu, Kerem Mercan
 • Yedek Kazananlar
  Musa Devran Güber, Merve Aybüke Kader, Nur Karaca, Ali Osman Kayaaslan, Şehmus Güngör
  Muhammet Kuleoğlu, Abdullah Kucukusta, Kubra Balguc Özer, Ozgun Canan Donmez, Eren Aksoy
  Onur Eren Surgit, Oğuz Yücel Sevgili, İlkay Erler, Mahmut Ali Bilgili, Perran Esmer
  Tarık Turan, Gökhan Eren, Emre Sandalcı, Aylin Eskigün, Can Gökçay
 • İçerik
  Dubai kampanyamız için katılımlar tamamlandı. Yeni rüya şehrimiz yakında burada!
 • Tarih Aralığı
  Çekilişe katılım tarih aralığı: 10 Temmuz - 10 Ağustos
  Çekiliş Tarihi: 14 Ağustos
 • Hayallerinizdeki Şehirler: Dubai Kampanyası
  Hayallerinizdeki şehirlere Türk Hava Yolları ile uçma şansınız Dubai ile devam ediyor. 10 Temmuz-10 Ağustos arasında her gün çekilişe katılın, kazanma şansınızı arttırın. 14 Ağustos’ta yapılacak çekilişte kazanan müşterilerimizin Miles&Smiles hesaplarına İstanbul-Dubai gidiş dönüş uçak biletinde kullanılmak üzere 35.000 mil yükleyeceğiz. Yükleyeceğimiz miller 1 Kasım-30 Kasım2017 tarihleri arasında geçerli olacak şekilde İstanbul-Dubai için tek kişilik gidiş dönüş biletlerinde kullanılabilecek. Uçak biletinizi kesinleştirebilmeniz için biz sizi arayarak rezervasyonunuzu tamamlayacağız ve vergilerinizi de karşılayacağız. Eğer Miles&Smiles üyesi değilseniz de kampanya sayfamızdan hemen ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.
  Şimdi siz de şanslı 10 kişiden biri olmak için bugünkü çekiliş hakkınızı hemen alın!
  Bol şanslar.
 • Katılım Koşulları
  Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 04.07.2017 tarih ve 24951361-255.01.02/1725-3944 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir. Bu kampanyada; 10.07.2017 (SAAT: 10.00)– 10.08.2017 (SAAT: 09:59) tarihleri arasında, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye ait Platinum mobil uygulamasının kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla akıllı telefonları üzerinden Platinum mobil uygulamasını ücretsiz indirerek ad, soyad, adres bilgileri ile uygulamaya giriş yapan Turkcell Platinum abonelerine 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım her gün 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olup toplam 32 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Çekiliş 14.08.2017 tarihinde saat 10:30’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 10 kişi 1.700,02 TL değerinde 01.11.2017-30.11.2017 tarihleri arasında talihlinin belirleyeceği uçuş gün ve saatinde Türk Hava Yolları Atatürk havalimanı kalkışlı tarifeli uçak ile İstanbul – Dubai – İstanbul tek kişilik gidiş dönüş uçak bileti ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 16.08.2017 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 31.08.2017 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 15.09.2017 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanya Turkcell Platinum abonelerine yöneliktir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. THY çalışanları ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.