Toshiba 43UL3B63DT 43" 108 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Toshiba Smart Portal Sayesinde Hayal Ettiğiniz Smart TV Deneyimini Yaşayın

Favori televizyon kanallarınızı sorunsuz şekilde izleyebilmeniz için HD karasal, Kablo TV ve HD uydu alıcı gibi birçok yerleşik alıcıyla güçlendirilen televizyon, dilediğiniz takdirde analog yayınlar için de uygunluk gösteriyor. Şayet sahip olduğunuz multimedya içeriklerini, geniş ekranlı televizyonunuzda izlemeyi hedefliyorsanız, cihazdaki USB portları sizleri bekliyor. Gerek USB bellek gerekse haricî disklerinizdeki dijital içerikleri, ses veya görüntü temelli olması fark etmeksizin zorlanmadan çalıştırabilen ürün, aileniz ve sevdiklerinizle olan fotoğraflarınızı da görüntüleyebilmenize olanak veriyor. Markanın geliştirdiği diğer akıllı televizyonlarda olduğu gibi Toshiba Smart Portal ile gelen cihaz, internete bağlanarak popüler akış servislerindeki içerikleri tecrübe edebilmenize fırsat tanıyor.

Hem Kablolu Hem Kablosuz Bağlantı İmkânları

İnternete Ethernet gibi geleneksel yöntemlerle bağlanabildiği gibi dâhilî Wi-Fi bağdaştırıcısıyla da bağlanabilen televizyon, ağ adaptörünün sağladığı imkânlarla Bluetooth özelliklerine de kavuşuyor. Bu sayede televizyonunuzla, Bluetooth destekli bilgisayar çevre birimlerinizi, ses birimlerinizi ve oyun kontrolcülerinizi eşleştirmeniz mümkün oluyor. Toshiba 43UL3B63DT modelinin kablosuz bağlantı olanakları, Miracast gibi akıllı aygıtlarınızdan televizyona görüntü yansıtma teknolojilerini kullanabilmenize de imkân sağlıyor. Cihazın fiziksel bağlantı tarafında ise multimedya içeriklerinizi görüntülemek veya akıllı aygıtlarınızı şarj etmek amacıyla değerlendirebileceğiniz 2 adet USB portu bulunuyor. 4 adet HDMI portu ise oyun konsolu, medya oynatıcı, Blu-ray oynatıcı, bilgisayar gibi birimler için kullanılabiliyor.

HDR10 Destekli İçerikleri Toshiba 43UL3B63DT ile İzleyin

Gerek televizyonunuza bağlayacağınız dijital temelli görüntü kaynaklarından gerekse TV yayınları gelen görüntülerin kalitesi her geçen gün artıyor ve Toshiba imzasını taşıyan model, 4K-Ultra HD çözünürlüklü ekranıyla tüm bu görüntüleri başarıyla sizlere sunuyor. 43 inç (108 cm) genişliğindeki ekranı 2160p çözünürlükteki ürün, 50 Hz seviyesindeki doğal ekran yenileme hızını yazılımsal olarak çok daha yüksek seviyelere taşıyarak spor müsabakaları ve akıcı görüntülere sahip dijital içerikleri keyifle takip edebilmenize imkân tanıyor. Toshiba 43UL3B63DT televizyonun hünerleri bunlarla sınırlı kalmıyor.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TOSHİBA 43UL3B63DT 108 EKRAN UYDU ALICILI 4K ULTRA HD SMART LED TV
Üretim Yeri
Japonya
Ekran Boyutu (inç)
43
Ekran Teknolojisi
LED
Ekran Çözünürlük Standardı
ULTRA HD 4K
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
BELİRTİLMEMİŞ
Ekran Panel Tipi
DÜZ
Ekran Kalınlığı
BELİRTİLMEMİŞ
Ekran Yenileme Hızı (hz)
50/60 HZ
İşletim Sistemi
BELİRTİLMEMİŞ
Çekirdek Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Desi
35
Smart Tv
VAR
3d Desteği
BELİRTİLMEMİŞ
Hdr
VAR
Dahili Uydu Alıcı
BELİRTİLMEMİŞ
Wi-fi Teknolojisi
VAR
Bluetooth
BELİRTİLMEMİŞ
Sync Teknolojisi
BELİRTİLMEMİŞ
Ekran Yansıtma
BELİRTİLMEMİŞ
Akıllı Telefon İle Kontrol
BELİRTİLMEMİŞ
Sesli Kontrol
BELİRTİLMEMİŞ
Ses Çıkış Gücü (w)
20W
Subwoofer
BELİRTİLMEMİŞ
Dolby Digital
BELİRTİLMEMİŞ
Usb Port Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Hdmı Sayısı
4
Ethernet
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Etiket Adı
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
TOSHIBA
Henüz yorum yok