Samsung 75LS03T 75 inç 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sanat Galerilerini The Frame Serisi ile Evinize Taşıyın

Gerçek bir duvar resmi gibi durmasını sağlayan özel ince kenarlara sahip Samsung QLED TV, evinize oldukça kaliteli ve büyük bir tablo gibi uyum sağlar. Sanat eserlerini TV aracılığı ile sergileyebilir, dekorasyonunuza ve kişisel zevklerinize göre değiştirebilirsiniz. Dilerseniz aile fotoğraflarınızı ya da kolajlarınızı da sergileyebilirsiniz.

Yapay Zekalı İşlemci ile Maksimum Verim

Samsung tarafından geliştirilen sofistike Quantum Processor 4K, maksimum görüntüleme deneyimi için görüntü ve sesi sürekli öğrenen ve uyarlayan son teknoloji yapay zekâ ile zenginleştirilmiştir. Bu sayede eşsiz bir görüntü ve gerçekçi bir ses deneyimi sunan Samsung 75 inç TV ile dizi ve filmlerinizi keyifle izleyebilirsiniz.

Güneş Enerjili Kumanda Avantajı

Sürekli pil değiştirmenize gerek bırakmayan One Remote TV kumandası, güneş enerji panelleriyle çalışır ve bağlı tüm cihazlarınızı tek kumandadan güvenilir bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. Bağlantı tamamlandıktan sonra kullanabileceğiniz diğer akıllı Samsung cihazlarınızı da otomatik algılar ve yönetmenize olanak tanır.

Duvara Bir Resim gibi Sığan Teknoloji

Slim fit duvar montajı sayesinde gerçek bir resim çerçevesi görüntüsüne sahip olan TV için mükemmel yeri bulduğunuzda ekranın açısını da istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Montaj tamamlandıktan sonra askısı sayesinde portre ve resimler için dikey olarak da konumlandırmanız mümkün.

Kablo Kirliliğini Ortadan Kaldıran Akıllı çözüm

Kablo kirliliği için iki zarif seçenek sunan Samsung, şeffaf görünmez kablosu ile minimalist görünümü destekler ve 15 metreye kadar uzunluk sunar. Kabloları akıllıca gizleyen harici One Connect Box ise kablo karmaşıklığını şık bir şekilde gizlemenize izin verir.

Hem Ev Sineması Hem Sergi

Mükemmel görüntü kalitesi ile film ve dizilerinizi görsel şölen haline getiren UHD TV, aynı kaliteyi muhteşem bir sergi oluşturmanız için de sunar. Sanat moduna geçerek dizi-film keyfi yapmadığınız zamanlarda tablo olarak kullanabileceğiniz TV, tek tuşla tablo moduna geçer ve Sanat Mağazasında bulunan 1400’den fazla sanat eserini sergilemenize izin verir. Bu tablo seçkisi arasında dilediğiniz gibi gezinebilir ve istediğiniz resmi TV ekranınızda görüntüleyebilirsiniz.

Ortam Işığı Sensörü ile Tasarruf Sağlayın

Başyapıtlar, ince ve hassas ayrıntıların en iyi şekilde öne çıkması için harika bir aydınlatmaya ihtiyaç duyar. Bu nedenle Samsung The Frame QE75LS03T TV, ekranın parlaklığını ortama uyacak şekilde sürekli olarak ayarlayan yerleşik bir ortam ışığı sensörüne sahiptir.

Quantum Dot Görüntüleme Teknolojisi

En sevdiğiniz sahnelerin nefes kesici ayrıntı zenginliğini keşfetmenizi sağlayan %100 renk doygunluğu, benzersiz renkler, dokular ve her açıdan gerçekten ayrıntılı bir resim dünyası sunan Quantum Dot görüntüleme teknolojisine sahiptir.

Teknik Özellikler

 • Çözünürlük Formatı: 4K
 • Ekran Boyutu: 75 inç / 190 cm
 • Görüntü Teknolojisi: QLED
 • Çözünürlük: 3840 x 2160p
 • İşletim Sistemi  : Tizen
 • Ses Çıkış Gücü (RMS): 40 W
 • İşlemci Çekirdek Sayısı: 4
 • USB Port Sayısı: 2
 • HDMI Giriş Sayısı: 4
 • Enerji Sınıfı: A
 • DLNA: Var
 • Ethernet: Var
 • HDR: Var
 • Bluetooth: Var
 • Dahili Uydu Alıcı: Var
 • Wi-Fi: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.