Samsung 65LS03T The Frame 65 inç 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Görüntü Kalitesi

Samsung 65LS03T The Frame TV, 4K ultra HD görüntü kalitesi ile sevdiğiniz filmleri keyifle izlemenize imkan verir. Üst segment ekran görüntüsü, 3840 x 2160 piksel çözünürlüğü sayesinde en heyecanlı sahneleri gerçeğe son derece yakın bir şekilde görebilmenizi sağlar.

Profesyonel Ses Akışı

Samsung  65LS03T televizyon sadece görüntü değil, ses kalitesi ile de ön plana çıkar. 40 W ses gücü, izleme keyfini kat kat artırır. Sesleri olduğu gibi duyabilmenize olanak sunar. Böylelikle kullanıcılarından yüksek beğeni kazanır.

Portatif Boyutlar

Sevdiğiniz oyunları ve maçları geniş ekranlı bir televizyondan takip etmeniz, Samsung kalitesi ile mümkün hale gelir. 65 inç ekranı ve geniş yüzeyiyle son derece konforlu bir tasarım kazanır. Videoları zevkli bir şekilde izleyebilmenizi sağlar.

Üst Segment Kalite

Kolay deforme olmayan yapısı uzun ömürlü bir televizyon edinmenize fırsat verir. Kırılmaz ekranı olası risklerin önüne geçer. Ortamdaki neme ve sıcak soğuk hava değişimlerine karşı dayanıklı içeriği sayesinde tam puan alır.

Maksimum Verim

Yüksek dayanıklılık ve avantajlarına ek olarak A sınıfı enerji düzeyi sayesinde yüksek performansı minimum enerji ile elde etmenize imkan tanır. Birçok teknolojik özelliği tasarruflu bir şekilde kullanabilmeniz mümkün hale gelir. HDR, Wi-Fi, HDML, Smart TV gibi çoklu seçenekleriyle maksimum verim sağlar.

Teknik Özellikler

  • Ekran: LED
  • Ekran boyutu: 65 inç / 165 Ekran
  • Çözünürlük: 3840 x 2160 Piksel
  • Görüntü kalitesi: 4K Ultra HD
  • Ses Çıkış Gücü: 40 W
  • Uydu Alıcı: Var
  • Wi-Fi: Var
  • HDR: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.