Samsung 55Q70T 55 inç 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Geniş Ekranda İyileştirilmiş Oyun Deneyimi

Samsung 55Q70T 55 inç / 139 ekran çerçevesiz tasarımı ile evinizin vazgeçilmezi olur. Oyun severlerin gözdesi olan TV modeli, ekstra hareket netliği sayesinde en keskin sahneleri gözler önüne serer. Üstelik kullanılmadığı anlarda arka plan özelliği ile neredeyse görünmez olur.

Quantum Teknolojisini Yaşayın

Quantum DOt teknolojisinin sunduğu %100 renk hacmi, 1 milyar renk tonu ve QLED’in piksel teknolojisi ile bir televizyondan çok daha fazlası! Her parlaklık seviyesine özel senkronizasyon ve gerçeğe en yakın renkler ile tüm yapımları çekildiği kalitede izleyebilirsiniz.

Sevdiğiniz İçeriklerin Kalitesini Yükseltin

4K ultra HD görüntü kalitesini sadece uyumlu programlar için kullanmakla kalmayın! 4K AL görüntü yükseltme özelliği ile beğendiğiniz yapımların piksellerini düzenleyerek en net haline çevirebilirsiniz. Nostaljik yapımları en iyi haliyle seyretmenin keyfine varabilirsiniz.

DUAL LED Aydınlatma ile Doğru Tonlar

Dahili uydu alıcılı Samsung 55Q70T 55 inç 139 ekran TV, uydu kanalları ve diğer içerikler için en doğru tonu seçer. DUAL LED arka aydınlatma teknolojisine sahip olan model, tonları içeriğe göre ayarlayarak en iyi haline getirir.

İşinizi Evden Yönetin

Smart TV özelliğine sahip model, Wi-Fi desteği ile ofise gitmeden işinizi yapmanızı sağlar. Kablosuz uzaktan erişim ile bilgisayarınızın ekranını yansıtabilir, Microsoft Office 365 programlarını sorunsuz çalıştırabilirsiniz.

Her Ortama Uyum Sağlar

Sabah ve akşam saatlerinde odanın ışık değerini algılayarak en kaliteli görüntü için otomatik senkronizasyon yapar. Ortama uyum sağlayan otomatik parlaklık ve renk ayarlaması ile sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaz.

Kumanda Ayarları ile Uğraşmayın

İzlenen yapımın değişken ses yüksekliği yüzünden sürekli kumandadan ayarlama yapma devri bitti! AVA aktif ses yükseltici özelliği sayesinde kısık sesler artırılırken ortam gürültüsü azaltılır. Konuşmaları dinlerken arkadaki ses yüzünden yaşanan dinleme kayıpları son bulur.

Quantum HDR ile Gerçekçi Kontrast

Samsung 55Q70T 4K ultra HD QLED TV modeli, ayrıntı ve yüksek kontrast başarısı ile kusursuzluğu yakalar. HDR10+ destekli Quantum teknolojisi, dinamik eşlemeyle derin siyahlar ve canlı renkler için üstün performans sunar.

Özellikler

  • Panel: QLED, DUAL LED
  • Görüntüleme: 4K Ultra HD, 3840x2160 Piksel, 4K AL Görüntü Yükseltme
  • Renk: 1 Milyar Ton, %100 Doğruluk, Quantum DOT
  • HDR: HDR10+, Quantum Teknolojisi
  • Bağlantı: Wi-Fi
  • Ses: AVA Aktif Ses Yükseltici, Bixby Ses Asistanı

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
55Q70T
Üretim Yeri
Türkiye
Ekran Boyutu (inç)
55
Ekran Teknolojisi
QLED
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
3840 X 2160
Ekran Panel Tipi
DÜZ
Desi
55
Smart Tv
VAR
Dahili Uydu Alıcı
VAR
Bluetooth
YOK
Usb Port Sayısı
VAR
Hdmı Sayısı
2
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SAMSUNG
Henüz yorum yok