Profilo 50PA305E 50 inç 127 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

INCA KİMYA VE OTOMOTİV LİMİTED ŞİRKETİ-134276

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tüm İçerikleri Tek Ekranda İzleme Keyfi

Profilo Smart TV sayesinde internete bağlanarak tüm yayınları HD kalitesinde izleyebilir, YouTube, Netflix ve Amazon gibi özel yayın sağlayıcılarına bağlanabilirsiniz.

Ultra HD Çözünürlük Sunan Dev Ekran

127 cm boyuta sahip TV, 1920 x 1080 piksel çözünürlüğü ile film ve dizilerinizin her bir detayını net bir şekilde görmenizi sağlar ve gerçekçi bir görünüm sunar.

Gecikmesiz ve Titreşimsiz Kaliteli Oynatma Hızı

50 Hz yenileme hızı ile ister uydu ister internet isterseniz harici bellekten izlemek istediğiniz medyaları kesintisiz izlemenizi sağlar. Tüm sahneleri hem gerçekçi hem de kopma olmadan izleyebilir, evinizde sinema keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Etkileyici Ses Deneyimi ile Evinizdeki Sinema Salonu

Bütünleşik ve 20 W ses çıkış gücüne sahip ikili hoparlör sistemi tüm ses efektlerini ve diyalogları olduğu gibi duymanıza olanak tanır.

Ultra Dynamic Contrast Teknolojisi

Görüntü iyileştirme teknolojisi olarak bilinen Dynamic Contrast, görüntülerin karanlık bölgelerini netleştirerek sahneleri maksimum netlikte izlemenize yardımcı olur. Bu sayede ekstra karanlık film sahnelerinde olup biteni kaçırmadan izleyebilirsiniz.

A+ Enerji Sınıfı ile Bütçe Tasarrufu

Profilo 50PA305E LED TV, A+ enerji sınıfına dahildir. Bu sayede dev ekranı kullanırken enerji tüketimine kafa yormanıza gerek kalmaz ve tamamen film ve dizilerinize odaklanabilirsiniz.

Bağlantı Seçenekleri Sayesinde Pratik Kullanım

Harici bellek, HDMI, Wi-Fi ve Scart seçenekleri ile her yerde rahatça kullanılabilen akıllı TV’yi ister telefonunuza ister bilgisayarınıza bağlayarak da yönetebilir, içeriklerinizi ekrandan izleyebilirsiniz.

Dekoratif Tasarım Özellikleri

İnce çerçevesi ile seyir keyfinizi katlayan tasarımın yanı sıra bulunduğu ortama estetik bir dokunuş katan ince kasaya sahiptir. Keskin çerçevesi ve kasa modeli ile dikkat çeken TV’yi isteğinize bağlı olarak duvara monte edebilir ya da V ayağı ile kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Ekran Boyutu: 50 inç 127 cm
 • Çözünürlük: 1920 x 1080 Piksel
 • Panel Drive: 400 Hz
 • Frekans: 50 hz
 • Ekran Formatı: 16:9
 • Video Formatları: 3GPP, AVI, FLV, MKV, MP4, VOB, WMV
 • Ses Çıkışı: 2X10W
 • Ses: Stereo
 • Ses Formatları: AAC, MP3, WAV, WMA
 •  HDMI Port Sayısı: 3
 • USB Port Sayısı: 2


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.