Profilo 32PA200E 32 inç 82 Ekran HD Uydulu LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Çözünürlük Kalitesi

82 ekran olan bu modelin 1366x768 değerindeki ekran çözünürlüğü ile en sevdiğiniz programları net ve canlı bir şekilde seyredebilirsiniz. Böylece çok daha yüksek seyir zevkine sahip olabilirsiniz.

Dâhili Uydu Alıcısı

Cihazın içerisinde yer alan dâhili uydu alıcı sayesinde ekstra bir kurulum yapmaya gerek kalmadan tüm dünyadan uydu kanallarını dilediğiniz gibi seyredebilirsiniz. Ayrıca ek maliyet olarak uydu alıcısı satın almayarak ekonomik anlamda da fayda sağlayabilirsiniz.

Süper Dinamik Kontrast

Cihazın yüksek ekran çözünürlüğünün yanında sahip olduğu süper dinamik kontrast özelliği ile izlediğiniz programlardaki en karanlık ve en parlak sahneleri çok daha net ve kaliteli bir şekilde seyredebilirsiniz.

Uyku Zamanlayıcısı

Satın alacağınız televizyonun sahip olduğu uyku zamanlayıcısı sayesinde televizyon karşısında uyumak istediğiniz zamanlarda enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Siz uykuya dalarken televizyonunuz ayarladığınız saatte otomatik olarak kapanır ve tüm gece boyunca açık kalmayarak enerji tasarrufu sağlar.

A Sınıfı Enerji Harcama

A sınıfı enerji tüketimine sahip olan bu model, düşük enerji harcayarak yüksek elektrik faturalarına neden olmaz ve ev ekonomisine destek olur. Ayrıca bu özelliği le çevreci de bir ürün olarak dikkat çeker.

2 Adet 6W Ses Çıkışı

2 adet 6W gücündeki ses çıkışı sağlayan hoparlörleri ile bulunduğu ortamda güçlü bir akustik oluşturarak izlediğiniz yapımdan çok daha fazla keyif almanızı sağlar.

USB ve HDMI Girişi

Sahip olduğu HDMI ve USB girişleri ile dilerseniz bilgisayarınızı televizyona bağlayabilirsiniz, dilerseniz de USB içerisindeki dosyalarınızı televizyonunuzun büyük ekranında gösterebilirsiniz.

Kulaklık Çıkışı

Kulaklık çıkışı bulunan bu televizyon ile hem sessiz ortamlarda kulaklığınız ile konforlu şekilde televizyon seyredebilirsiniz hem de odaklanmanızı gerektiren programları kulaklık sayesinde çok daha rahat bir şekilde seyredebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Dâhili Uydu Alıcısı: Var
  • HDMI Girişi: Var
  • USB Girişi: Var
  • Ekran Çözünürlüğü: 1366x768
  • Kulaklık Çıkışı: Var
  • Teletext: Var
  • Çocuk Kilidi: Var
  • Scart Girişi: Var
  • Uyku Zamanlayıcısı: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.