Altus AL32L 4960 4B LED TV 32 inç 82 Ekran

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Çözünürlüklü Görüntüler

Yayınları HD Ready çözünürlük standardıyla ileten Altus AL32L 4960, aldığınız verimi bir üst seviyeye taşır. 1366x768 piksel çözünürlükteki görüntülerle karanlık sahnelerde bile tüm nüansları takip etmenize yardımcı olur.

Kesintisiz ve Canlı Sahneler

Altus AL32L, 50/60 Hz gerçek yenileme hızı ile aksiyon dolu veya hızlı renk değişiklikleri olan sahnelerdeki geçişlerde gölgelenme yaşamanızı engeller. Hızla akan sahnelerle sinema keyfini evlerinize getirir.

Kaliteli Ses Deneyimi

Televizyon 12 W ses çıkış gücündeki 2.0 hoparlörü ile avantaj sağlar. Hoparlör Dolby Digital ses teknolojisini desteklediği için sesi her yöne iletir. Böylelikle sizi sesin merkezine alarak kaliteli ses deneyimi sunar.

LED Işık Teknolojisi

LCD televizyonlar görüntüyü arka plandaki floresan lambalarla iletirken, Altus LED TV ışık saçan diyotları kullanır. Işık saçan diyot yani LED teknolojisi, renklerin daha parlak ve daha keskin olmasına katkı sağlar.

Düz Ekran Tipi

Altus AL32L 4960 4B televizyon, düz ekran tipiyle standart monitörlere göre daha fazla net bir görüntü sunar. Hem LED teknolojisi hem de düz panel, görüntünün ekranın her yerine eşit olarak dağılmasına yardımcı olur. Bu sayede ekranın köşelerinde karanlık noktalar oluşmaz.

Dahili Uydu Alıcısı

Altus AL32L televizyon, dahili uydu alıcısıyla kolaylık sağlar. Dahili uydu alıcı sayesinde ulusal kanallar hazır liste halinde size ulaşır. Televizyon, tüm uydu güncellemelerini otomatik olarak alır.

Bağlantı Portları

Altus televizyonun üzerinde ihtiyacınız olabilecek tüm bağlantı portları bulunur. HDMI ve USB girişlerinin yanı sıra ses kulaklık çıkışı, Common İnterface, uydu ve kablolu anten girişleri de bağlantı noktalarına dahildir.

İnce ve Modern Tasarım

Altus AL32L 4960 4B ince tasarımı dizaynı ile fazla yer kaplamaz. Aynı zamanda V formundaki ikili standıyla kullanıcılarına şık bir görünüm sunar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Altus
  • Model: AL32L 4950 4B
  • Ekran Tipi: LED
  • Çözünürlük Standardı: HD Ready
  • Ekran Boyutu: 32 inç
  • Ekran Çözünürlüğü: 1366x768 piksel
  • Dahili Uydu Alıcı: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.