Haylou GT1 XR TWS Kablosuz Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Güncel Dijital

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hızlı Dokunma, Kusursuz Algılama

Yüksek hassasiyetli dokunmatik yüzey, fiziksel anahtarın çalışması sırasında kulağa basmanın acısını ortadan kaldırır, çeşitli işlevleri kullanmak için kulaklığa dokunmanız yeterlidir.

IPX5 Suya ve Toza Dayanıklılık

Mükemmel işçilik, ter ve toz geçirmez tasarımı ile kulaklığı kusursuz bir hale getirir. Qualcomm QCC3020 Bluetooth 5.0 yongası, gerçek TWS + teknolojisi, iki yönlü iletişim, sol ve sağ kulaklık birbiriyle kesintisiz olarak çalışır. Düşük gecikme süresi ve düşük güç tüketimi ile Haylou teknolojisinin tadını çıkarın.

30 Saate Varan Kullanım Süresi

Düşük güç tüketimi ile 30 saate kadar sürekli çalışma gücü ve daha güvenli bir polimer lityum pil ile donatılmıştır.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.