Lenco TTA 3IN1 Pikap Temizleme Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

3’ü Bir Arada Temizlik Seti

Pikap temizleme seti içerisinde plaklarınızı hassas bir şekilde temizlemenizi sağlayan özel malzemeler yer alır. Bu malzemeler anti statik temizleme bezi, özel solüsyon ve karbon fiber temizleme fırçasından oluşur.

Dış Etkenlere Karşı Koruma

Kir, toz ve çizilmelere karşı koruma sağlayan yapısıyla en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Temizleme seti plaklarınızı korumak için özel olarak hazırlanan bir üründür.

Bakım Yapma

Plakları özenle temizlerken bir yandan da bakım yaparak korunmalarına katkı sağlayabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım

Temizleme seti içerisindeki malzemeleri düzenli olarak ve belirtilen kullanım şekliyle uyguladığınızda plaklarınızın ömrünü de uzatmış olursunuz.

Anti statik Özellikli Temizleme Bezi

Anti statik özellikli temizleme bezi, plak üzerinde biriken ve gözle görülmeyen toz ve kirleri derinlemesine temizlemenize yardımcı olur. Ayrıca plak üzerinde biriken elektriğin azaltılmasını sağlar.

Özel Solüsyon

Plak temizlemek amacıyla özel olarak üretilen solüsyon sayesinde hem bakım yapabilirsiniz hem de pikap ve plaklarınızı korumuş olursunuz.

Karbon Fiber Temizleme Fırçası

Pikap ve plakları temizlerken hassas olunması gerekir ve bu amaçla üretilen özel malzemelerle başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Karbon temizleme fırçası da bu ürünlerden biri olarak yer alır.

İz Bırakmayan Tasarım

Özel solüsyon pikap ve plakların temizliği sırasında toz ve kirleri arındırırken aynı zamanda iz bırakmaz. Bu sayede plakların ses kalitesinde ve yapısında bir bozulma meydana gelmez. Uzun yıllar plaklarınızı dinlemenin keyfini yaşamanıza yardımcı olur.

Pikap temizleme seti içinde;

  • 10 ml solüsyon,
  • Antistatik özellikli temizleme bezi
  • Karbon fiber temizleme fırçası yer alır.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.