E2M DC-C5 3.5 mm Yaka Mikrofonu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sesinizi Duyurun…

İstediğiniz her yerde, röportajlar, podcast'ler, dikte ve çok daha fazlası için olağanüstü deneyim sağlar. Yaka klipsli çok yönlü mikrofon, video kullanımı için tasarlanmıştır ve net ve doğru ses üretimi sağlar. Mikrofon performansı, çoğu dahili kamera mikrofonundan çok daha iyidir.

Tasarımı İle Her Şey Daha Kolay

Yaka klipsli çok yönlü mikrofon, video kullanımı için tasarlanmıştır ve net ve doğru ses üretimi sağlar. 360 derece tam ses kapsamı için imkan verir. 2 metre gerilme ve parazit önleyici kablosu sayesinde rahat kullanım olanağı verir. 3.5 mm 4 kutuplu altın jack ile aux ve mikrofon girişlerinden, telefonlarınıza, kameralarınıza ve diğer araçlarınıza kolayca bağlayabilirsiniz.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.