Tronsmart T2 Plus Bluetooth Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Derin Bass Tüm Gün Sizinle

Bass Deep derin bass ve kapsamlı bağlantı özelliğine sahip 20W ultra taşınabilir hoparlör gelişmiş Bluetooth 5.0 teknolojisi, daha hızlı ve kararlı sinyal iletimi, daha net ses kalitesi ve daha düşük güç tüketimi sunar. Su geçirmez kablosuz hoparlör yaklaşık 100 fitlik bir menzile sahiptir.  Avuç içi boyutunda, gitmek için tasarlandı, her zaman her yerde müzik çalmak için elinize sığar. Favori çalma listenizi tek bir şarjla 24 saate / 500 şarkıya kadar dinleyebilirsiniz. Bluetooth 5.0 dahil en son teknoloji ile donatılmıştır USB-C, T2 Plus derin bas ve kompakt boyutta güçlü ses.

IPX7 Su Geçirmez

IPX7 Yağmur, toz ve kara karşı etkili koruma sağlar. Ev, bahçe, plaj, duş veya havuz partisi için mükemmeldir. IPX7 Su Geçirmez Bluetooth hoparlör, deniz kenarında veya yağmurda farklı koşullarda sıçramaya dayanıklıdır. Seyahat, kamp, kürek, kayak, açık hava macera için harika. Telefon görüşmelerini eller serbest yapmanıza yardımcı olacak dahili bir mikrofona sahiptir.

Bluetooth ve NFC

NFC özelliği sayesinde akıllı telefonunuzu hoparlör üzerindeki NFC etiketine yakınlaştırıp zahmetsiz bir şekilde bluetooth bağlantısını gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, aynı anda iki Element T2 Plus hoparlörü TWS özelliği ile birbirine kablosuz olarak bağlayarak ses seviyesini iki katına çıkarabilirsiniz. Sesli asistan desteğini de sunan T2 Plus akıllı telefonunuza dokunmadan telefon işlemlerinizi yapmanıza yardımcı olur. Ayrıca, birlikte verilen 3,5 mm ses kablosu ile Bluetooth olmayan cihazlara da bağlanabilir ve hoparlör AUX moduna geçecektir.

Bağlantılar

Bluetooth Versiyon
V5.0

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.