PS4 Infamous Second Son HITS

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Süper İnsanlarla Tanışın!

Infamous Second Son HITS PS4 oyununda insanüstü güçlere sahip kişiler ve onlardan korkup çekinen bir toplum işleniyor. Süper güce sahip insanlar, o kadar da şanslı değil! Birleşik Koruma Departmanı (DUP) güce sahip insanları avlayarak kafese kapatıyor. Bu gidişata dur diyecek güç ise sadece sizin elinizde!

Yeteneğinizi Keşfedeceksiniz

Delsin Rowe karakteri ile katıldığınız oyunda henüz insanüstü gücünüzü yeni keşfettiğiniz için çok fazla acemilik çekebilirsiniz. Baskıcı yönetim ve DUP’a karşı savaşma kabiliyetine sahip olan kişi ise Rowe!

Gücün Tadını Alacaksınız

Süper güce sahip insanlardan biri olacağınız PS4 Infamous Second Son HITS oyununda yeteneklerinizi keşfedeceksiniz. Gücün tadını aldıkça kendinizi hep daha fazlası için uğraşırken bulacaksınız.

Limitleri Zorlayan Beceriler

Ana karakter olan Delsin Rowe’a ait tüm güçlerin yönetimi sizde olduğu için kendi limitlerinizi zorlayabilir, becerinizin hangi boyuta ulaşacağını oynayarak öğrenebilirsiniz. Yaptığınız seçimler ve davranışların etrafınıza nasıl etki edeceği ise süpriz olacak!

Süper Güç Çalabilirsiniz

Infamous Second Son HITS PS4 oyununda sadece size verilenle yetinmek zorunda değilsiniz. Sırf istediğiniz için başka insanların gücünü çalarak yeni deneyimler elde edebilir, aksiyonu zirveye taşıyabilirsiniz.

Seattle Manzaraları Eşliğinde

Hikayenin büyük bölümünün geçtiği Seattle şehrini sadece yürüyerek değil, uçarak da keşfedebilirsiniz. Süper gücünüz sayesinde şehrin tüm manzaralarına farklı perspektiflerden bakabilirsiniz.

Hikayenin Akış Hakimiyeti Sizde Olur

Oynadığınız oyunun hikaye akışını değiştirmek istiyorsanız Infamous Second Son HITS’in çok yönlülüğü tam size göre!

 Türkçe Oynayabilirsiniz

PS4 Infamous Second Son HITS oyununun gelişmiş dil seçenekleri arasında bulunan Türkçe dublaj ve alt yazıyı aktifleştirebilirsiniz. Kendi dilinizde oynamak ve hikayeyi daha derinden yaşamak için dil seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Özellikler

  • Infamous Second Son HITS (PS4)
  • Worldwide Studios (yayıncı)
  • Aksiyon / Macera (tür)
  • Türkçe alt yazı ve dublaj (dil desteği)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.