Behringer XENYX X1222USB XENYX Mikrofon Preamplifikatör ve Kompresörleri Premium Mikser

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EENT SES IŞIK GÖRÜNTÜ PROJE TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-146098

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çoklu Fonksiyonlar

XENYX X1222USB mikser 24 bit çift motorlu Multi-FX işlemcisi ile 16 farklı düzenlenebilir efekti kullanıma sunar. Yüksek ses berraklığı mikserin hem stüdyo çalışmalarında hem de canlı performans gerektiren konserlerde kullanılabilmesine imkân tanır.

Sonik Üstün Mikrofon Preamp

Ses mühendislerinin beğenisini kazanan Behringer XENYX X1222USB, yüksek boşluk payına sahip XENYX mikrofon preampları bulundurur. Bu son teknoloji mikrofon preampları, ses teknolojisinin evriminde önemli bir adımı temsil eder. XENYX preamp'ları, 10 Hz'nin altından 200 kHz'in çok üstüne kadar uzanan bir bant genişliği ile 130 dB'lik şaşırtıcı bir dinamik aralık sunar. Bu sayede kristal berraklığında bir ses kalitesi sunar.

Eşsiz Kalitede Ses Miksajı

Alman kalitesinin ses sistemlerindeki temsilcisi Behringer, XENYX X1222USB mikser modeli ile hayalinizdeki ses miksajlarını gerçeğe dönüştürebilmenize yardımcı olur. Eşsiz kalitesiyle farklı sesleri bir araya getirmenizi sağlayan model profesyonel ihtiyaçlar için kullanılabildiği gibi cafe ve restoran benzeri işletmelerin ihtiyaçlarını giderebilecek niteliktedir.

Stüdyo Kalitesinde Kompresör

70'lerin klasik ve ünlü stüdyo ekipmanlarından alınan ilhamla tasarlanan stüdyo sınıfı kompresör, sürekliliği artırır ve sinyal tepe noktalarını nazikçe yumuşatır. Müzik türüne uygun bir miksaj ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER XENYX X1222USB XENYX MİKROFON PREAMPLİFİKATÖR VE KOMPRESÖRLERİ PREMİUM MİKSER
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Henüz yorum yok