Behringer CX3400 V2 Stereo Crossover

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EENT SES IŞIK GÖRÜNTÜ PROJE TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-146098

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ayarlanabilir Zaman Gecikmesi

Yüksek kaliteli ses üretimi için iş yükünü woofer ve tweeter gibi birden fazla hoparlör arasında bölüştürme işlevini gerçekleştiren Behringer CX3400 V2 stereo crossover, ayarlanabilir zaman gecikmesi fonksiyonu sayesinde sürücülerin uygun fazı ayarlamasını kolaylaştırır.

Hassas Sinyal İşleme Fonksiyonu

Yeni nesil 24 dB/oktav Linkwitz-Riley filtreleri ile oluşturulmuş 2, 3 ve 4 yollu stereo geçişler sağlayan Behringer CX3400 V2 stereo crossover, hassas sinyal işleme fonksiyonu sayesinde sistem performansını artırırken hoparlör elemanlarını da korur.

Subwoofer için Mono Çıkış Avantajı

Behringer CX3400 V2 stereo crossover, subwoofer için mono çıkış sunan düşük frekanslı çıkış toplama fonksiyonu ile dikkat çeker. Ayrıca polarite sorunlarının giderilmesi için ters faz anahtarına sahiptir.

Optimum Hoparlör Koruması

Müzik parçalarında yer alan tiz, bass ve midi gibi farklı ses frekanslarını ayrıştırarak dinleyicilerin daha detaylı duyabilmesi için ayrı hoparlörlere gönderen klasik crossover cihazlarının gelişmiş versiyonu olan Behringer CX3400 V2 stereo crossover, giriş ve çıkışlardaki sınırlayıcıları ile optimum hoparlör koruması sunar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER CX3400 V2 STEREO CROSSOVER
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Henüz yorum yok