Kodak Mini Shot C300W Filmli Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SANTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İTH İHR PAZ SAN VE TİC LTD ŞTİ-140019

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Fotoğraflar Anında Hazır

Kodak Mini Shot C300W, anında baskı veren dijital bir makinedir. Bu sayede çektiğiniz en güzel fotoğrafları fiziki olarak görebilirsiniz.

Fonksiyonel Uyumluluk

 Akıllı telefon yazıcı fonksiyonuna sahiptir. Böylece akıllı telefonunuzla uyumluluk gösteren bir fotoğraf makinesi kullanmak size kolaylık sağlar.

Parlak Fotoğraf Kağıdı

Kodak Mini Shot için parlak fotoğraf kağıtları kullanabilirsiniz. Böylece fotoğraflarınız daha canlı ve uzun ömürlü olabilir. Parlak kağıtlar mürekkebi daha iyi hapsettiği için rutubet ve ışığa karşı daha dayanıklıdır. 

Lityum İyon Batarya

Lityum iyon pile sahip cihaz, daha uzun süreler çekim yapmanıza imkan verir. Ayrıca yüksek güç yoğunluğuna sahip olduğu için daha verimlidir.

Bluetooth Desteği

Kodak Mini Shot fotoğraf makinesi, Bluetooth desteğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde telefonunuz ile kablosuz bağlantı kurabilirsiniz.

Çok Yönlü Kullanım

Kodak Mini Shot C300W filmli fotoğraf makinesi, çok yönlü bir cihazdır. Makineyi hem fotoğraf çekmek için hem de çektiğiniz fotoları yazdırmak için kullanabilirsiniz.

Dikkat Çeken Şık Tasarım

Tasarımı sayesinde dikkat çeken cihaz, şık olduğu kadar işlevseldir. Ufak yapısı sayesinde dilediğiniz yere götürebilir ve her anınızı fotoğraf çekebilirsiniz.

Üstün Kalitede Fotoğraflar Sunar

Kodak Mini, canlı ve parlak fotoğraflar sunarken aynı zamanda kaliteli ve gerçekçiliği yüksek fotoğraflar oluşturur. Bu sayede anılarınız daima parlak kalır. Patentli 4Pass teknolojisi, daha güzel fotoğraflara sahip olmanızı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Model: C300W
  • Medya Türü: Parlak Fotoğraf Kağıdı
  • Pil Hücre Bileşimi: Lityum İyon
  • Fotoğraf Boyutları: 3x3 - 3x3 cm
  • Makine Boyutları: 7,6x7,6 cm
  • Bağlantı Türü: Bluetooth
  • Cihaz Türü: Anında Baskı Dijital Fotoğraf Makinesi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.