Sigma 35 mm F/1,4 DG HSM ART Serisi Lens (Canon Uyumlu)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İfade Gücünüzü En Üst Seviyeye Taşıyın

35 mm F/1,4 DG HSM ART, ifade gücünüzü en üst seviyeye taşımayı amaçlar. Sanatsal vurguyu iliklerinize kadar hissetmenizi sağlayan objektif, kompakt ve işlevsel yapısıyla teknoloji tutkunlarından tam puan alır. Sanat serisinde yer alan ürün stüdyo fotoğrafçılığı için ideal olduğu gibi mimari, su altı ve gökyüzü çekimlerinde de sıklıkla tercih edilir.

Minimum Renk Saçılımı

Yüksek performanslı objektif kullanımındaki önemli faktörlerden biri de renk saçılımının düzenlenmesidir. Büyütme kaynaklı ve eksensel renk saçılımlarının düzenlenmesi objektifin netleme aralığının üst seviye görüntü kalitesi sunmasına yardım eder. Sigam AF 35 mm F/1,4 DG HSM ART Canon da sıralı yapısı sayesinde alan bozukluklarını da düzelterek mükemmel optik performans ortaya koyar.

Mükemmel Çevresel Parlaklık

Gelişmiş kullanıcı deneyimi için biçilmiş kaftan niteliğindeki lens, geniş açılı fotoğraf çekimlerinde sıra dışı bokeh etkisi ve müthiş çevresel parlaklık yaratır. Sigma AF 35 mm F/1,4 DG HSM ART, üst düzey parlaklık ve dikkat çekici arka plan netsizliğini oldukça başarılı biçimde sunar. Set profesyonelleri tarafından sıkça tercih edilir.

Etkileyici Netsizlik ile Tanışın

Renk sapmalarını etkili şekilde düzelten Sigma 35 mm F/1,4 DG HSM ART, çektiğiniz görüntülerin etrafında çok hafif bir bulanıklık sağlar. Böylece açık hava ve aydınlanma fotoğraflarında başarılı sonuçlar ortaya çıkar. Objektifi kullanarak odak noktasının dışında etkileyici bir netsizlik (Bokeh) oluşturabilir ve fotoğraf deformasyonunu minimum seviyeye indirebilirsiniz.

Yakın Çekimlerde Gelişmiş Performans

Sigma 35mm F/1,4 DG HSM ART Serisi Lens (Canon Uyumlu) yakın çekimlerde de gelişmiş performans yaratır. Yüzer netleme sistemi aracılığıyla astigmatik deformasyonu ve küresel bozulmaları fark edilmeyecek seviyeye getiren objektif, yakın çekim fotoğraflarında da yardımınıza koşar. Olağanüstü optik performans portre çalışmalarında size eşlik eder.

Parlama ve Yansıma Sorununa Son

Objektif, kullanıcılara yüksek verim sunmak gayesiyle parlama ve yansıma sorununu azaltma fikrinden yola çıkılarak üretilir. Kuvvetli ters ışığın var olduğu çalışma ortamlarında bile maksimum işlevsellik sağlayan ürün, yüksek kontrastlı görüntüler oluşturmak konusunda son derece başarılıdır. Süper çok katmanlı yapıya sahip olan Art serisi lens, yansımaları minimum seviyeye düşürür.

Uzun Süreli Kullanım Avantajı

Sigma 35mm F/1,4 DG uzun süreli kullanım avantajıyla fotoğraf meraklılarının beğenisini kazanır. Yüksek hassasiyet ve dayanıklılık sunacak biçimde üretilen objektif, yapımında tercih edilen pirinç bayonet yardımıyla uzun süreli kullanımlarda bile ilk günkü performansını muhafaza eder. Model özel işlemlerden geçirilerek imal edilir.


Kolay, Pratik ve Ergonomik

Pratik ve ergonomik kullanım için objektif kapağı ve AF/MF anahtarlarıyla imal edilen objektif, Thermally Stable Composite (TSC) teknolojisinin gelişmiş özelliklerinden yararlanır. Değişen hava sıcaklıklarına karşı da performansını muhafaza edebilen ürünün maruz kaldığı esneme miktarı da bir hayli düşüktür. TSC teknolojisi polikarbon üretime kıyasla %25 daha fazla elastikiyete sahiptir.

Teknik Özellikler

 • Ağırlık: 665 g
 • Boyutlar: 77 x 94 (En x Boy) mm
 • Odak uzaklığı: 35 mm
 • Filtre çapı: 67 mm
 • Minimum netlik mesafesi: 30 cm
 • Büyütme oranı: 1:5,2
 • En kısık diyafram: F/16
 • Diyafram yaprağı sayısı: 9
 • Görüş açısı: 63,4°
 • Objektif yapısı: 11 grupta 13 bileşen
 • Motor tipi: Hiper Sonik Motor (HSM)
 • USB DOCK sistemi: Var
 • Yapı: Geniş açı zoom lens

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.