Sony A6600 Body Aynasız Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tam Teşekküllü Kamera ile Nefes Kesici Görüntüler Yakalayın

Sony A6600, olağanüstü net ve yüksek çözünürlüklü görüntüler sağlamak için Optik Sabitleme, hızlı AF, yapay zekâ tabanlı Konu İzleme, 4K HDR (HLG) video teknolojisi ve uzun saatler çekim yapabilmenize olanak sunan yüksek kapasiteli Z Pil donanımına sahiptir. Hayal gücünüzün izin verdiği tüm ayrıntıları görüntüye aktarmanızı sağlayan kamera, yüksek kaliteli görüntüler yaratmak için ISO 100-32000 ile revize edilmiş APS-C biçimli 24.2MP Exmor CMOS sensörüne sahiptir. Gövde olarak tek başına veya 18-135mm f / 3.5-5.6 OSS lens ile satın alınabilen Sony A6600 fiyat-performans anlamında kullanıcıları memnun etmek üzere tasarlanmıştır. En zorlu hava koşullarına dayanıklı magnezyum alaşımlı gövdeye sahip Sony A6600 ile her koşulda nefes kesici fotoğraf ve videolar kaydetmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hızlı ve Kesintisiz Görüntü Performansı

Sony A6600 Body kameranın kontrast ve aşama algılamalı hibrit AF teknolojisi, 0,02 gibi ultra hızlı bir zaman diliminde mükemmel odağı bulmanızı sağlar. Sessiz modda 8 fps'ye ve hızlı çekimde 11 fps'ye kadar kesintisiz çekim performansı sunan AF / AE ile en aksiyon dolu maceralarınızda bile tek bir anı kaçırmadan görüntüleyebilirsiniz. İnsan ve hayvanlar için yapay zekâ algoritmasıyla geliştirilen Gerçek Zamanlı Takip teknolojisiyle Safari’den portre çekimlerine kadar her türlü görüntüyü olağanüstü netlikte yakalayabilirsiniz.

Optik Görüntü Sabitlemeyle Pürüzsüz Detaylar

Sony’nin tam çerçeve kameralarında yer alan 5 eksenli Optik Görüntü Sabitleme teknolojisi, A6600’da APS-C sensöründe sabitleme birimi olarak optimize edilmiştir. Bu sayede makro çekimlerde bile yuvarlanma ve dönüş sarsıntısı minimum seviyeye iner. Beş farklı eksende minimum bulanıklık düzeyiyle ayrıntılı çekimler yapabilirsiniz.

Geliştirilmiş Renk Kapasitesiyle Büyüleyici Çekimler Yapın

24,2 MP düzeyinde hayat kadar gerçekçi ve net görüntüler elde etmeniz için yüksek görüntü kalitesi sunan Sony A6600 Body, Exmor APS-C CMOS sensör, geniş hassasiyet aralığı, düşük gürültü performansı ve en yeni nesil BIONZ X görüntü işlemcisiyle çalışır. En karanlık ortamlarda bile net ve doğal görüntüler çekmeniz için ISO 100–32000’e varan hassasiyet sunar. Geliştirilmiş renk kapasitesi sayesinde portre ve insan çekimlerinde doğala yakın ve gerçekçi görüntüler elde edebilirsiniz.


Sanatınıza Odaklanmanızı Sağlayan Video Özellikleri

Sony A6600’nin gelişmiş video kaydetme teknolojileri, büyüleyici netlikte ve sanatsal akıcılıkta filmler kaydetmeniz için gerçeğe yakın 4K HDR (HLG) çözünürlük sunar. Ayrıca, görüntü sabitleme ve aralıklı çekim gibi özellikler, siz sanatınıza ve yaratıcılığınıza odaklanırken üstün görüntü performansı yakalar. Yavaş ve hızlı çekim teknolojisiyle en sıradan çekimlerinizi bile yüksek drama ve sanat temasında işleyebilirsiniz.

Yaratıcılığınızı Tüm Dünyaya Duyurun

Sony A6600 Body fiyat ve performans bakımından amatör veya profesyonel anlamda film yapımıyla ilgilenen tüm içerik oluşturucuları memnun etmek için tasarlanmıştır. 180 derece eğilebilir özel LCD ekran, tüm dünyaya hikâyenizi duyurmanızı sağlayan vlog tarzı içerikleri kolayca oluşturmanızı sağlar. En zorlu çekim açılarında, hava koşullarında veya düşük ışıkta bile mükemmel görüntüyü yakalayarak yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.


Ergonomik Tasarımla Her Koşulda Mükemmel Kareyi Yakalayın

Hayatı görüntülemekten keyif alanların işini kolaylaştırmak için geliştirilen A6600’de; tuş, kol ve gövdenin tasarımı daha iyi kavranması ve tutulması için optimize edilmiştir. Güçlü ve dayanıklı magnezyum alaşımlı gövdenin ardında hafif ve fonksiyonel tasarım incelikleri barındıran kamera sayesinde zorlanmadan her anı görüntüleyebilirsiniz.

En Sevdiğiniz Anları Sosyal Medyada Paylaşın

Çektiğiniz tüm görüntülere özel puanlama sistemine sahip Sony A6600 Body Only kamera, sosyal medyanın en popüler platformlarına uygun otomatik görüntü düzenleme ayarları da sunar. Kameranın, 3:2, 16:9 ve kare formatı için hazırlanan 1:1 en/boy otomatik kırpma ayarlarını kullanarak zaman kaybetmeden her anı sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Marka: Sony
 • Model: A6600 Body Aynasız Fotoğraf Makinesi
 • Kamera Biçimi: Tam Çerçeve
 • Lens Bağlantısı: Sony E Mount
 • Piksel: 24,2 MP
 • Monitör Türü: 7,5 cm (3,0 tipi) Geniş Tip TFT
 • Ekran: Eğilebilir Dokunmatik Ekran LCD
 • Vizör Tipi: 1,0 cm (0,39 tipi) Elektronik Vizör (renkli)
 • Görüntü Sabitleme: Sensör Kaydırma, 5 Eksenli
 • Sensör Tipi: APS-C tipi (23,5 x 15,6 mm), Exmor CMOS sensör
 • Pil Ömrü: Yaklaşık 720 çekim (Vizör) / Yaklaşık 810 çekim (LCD monitör) (CIPA standardı)
 • Odak Türü: Manuel ve Otomatik Odaklama
 • Görüntü Dosyası Biçimi: JPEG, Ham
 • Bit Derinliği: 14-Bit
 • Bağlantı: Bluetooth, Wi-Fi
 • Ağırlık: Yaklaşık 503 gr

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.