Kodak Mini Shot Combo 2 Retro C210 Anında Baskı Dijital Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SANTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İTH İHR PAZ SAN VE TİC LTD ŞTİ-140019

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Mobil Fotoğraf Yazıcı Özelliği

Şipşak fotoğraf makinesi ile çektiğiniz tüm fotoğrafları anında yazdırabileceğiniz gibi, akıllı telefon veya tabletinizde yer alan fotoğrafları da zahmetsizce yazdırabilirsiniz.

Laminasyonlu Fotoğraf Yazdırma Avantajı

54 mm x 86 mm boyutunda fotoğraflar yazdırırken aynı zamanda özel bir laminasyon işlemi gerçekleştirir. Bu sayede basılan fotoğraflarınız, toz ve nemden etkilenmez iken fotoğrafa yapışan parmak izi sorunu da ortadan kalkar. Böylece uzun yıllar boyunca solmayan ve kirlenmeyen fotoğraflar elde edersiniz.

Kullanıcı Dostu 1.7 inç LCD Ekran

Fotoğraf çekimi sırasında hiçbir ayrıntıyı kaçırmanıza izin vermeyen 1,7 inç boyutundaki geniş ekran sayesinde kaydettiğiniz fotoğrafları yazdırmadan önce inceleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Çektiği fotoğrafı anında basan makinelere kıyasla bütçe dostu bir kullanım sunan Kodak şipşak fotoğraf makinesi ile kağıt israfı olmadan gerçekten beğendiğiniz fotoğrafları yazdırma ayrıcalığına sahip olursunuz.

Ekstra Net ve Canlı Fotoğraflar için Özel  Baskı Teknolojisi

Hem ev tipi yazıcılarda hem de fotoğraf yazıcılarında kullanılan D2T2-4PASS süblimasyon baskı teknolojisi sayesinde yazdırdığınız fotoğraflar asla bulanık çıkmaz. Özel baskı teknolojisi sayesinde sırasıyla yavaş yavaş beliren sarı, macenta ve cam göbeği renkleri farklı kombinasyonlar ile 16.7 milyon renk oluşturarak ekstra canlı ve net baskılar elde etmenizi sağlar.  

Kusursuz Selfie için Aynalı Tasarım

Yüksek kaliteli selfie çekme avantajı sunan selfie aynası sayesinde bilinçli çekimler yapabilir, fotoğrafa sığmayan arkadaşlarınızı kolayca fark ederek gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz.

Eğlenceli Fotoğraf Düzenleme Seçenekleri

Çektiğiniz yüksek çözünürlüklü fotoğrafları yazdırmadan önce dilediğiniz gibi düzenleme ayrıcalığı sunan eğlenceli filtrelerin yanı sıra çekim öncesinde farklı çekim modlarını tercih edebilirsiniz.

Sosyal Medya Sitelerinden Fotoğraf Yazdırma Avantajı

iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinize kuracağınız ve tamamen ücretsiz olan Kodak Instant Printer mobil uygulaması sayesinde hem daha fazla filtre ve düzenleme modunu kullanabilirsiniz hem de sosyal medya platformlarında yer alan fotoğrafları kolaylıkla yazdırabilirsiniz.

Çekilen Fotoğrafları Doğrudan Akıllı Telefona Kaydetme Fonksiyonu

Bluetooth bağlantı özelliği sayesinde makineniz ile çektiğiniz tüm fotoğrafları baskı almadan direkt olarak akıllı telefonunuza kaydedebilir, fotoğraf arşivi oluşturabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Kamera Türü: Şipşak
 • Etkin Piksel: 10 MP
 • Ekran Boyutu: 1,77 inç
 • Ekran Türü: LCD
 • Objektif Türü: Prime
 • Otomatik Odaklama: Var
 • Otomatik Beyaz Dengesi: Var
 • Otomatik AEB: Var
 • Yerleşik Flaş: Var
 • Pil Tipi: Lityum-İyon
 • Bluetooth: Var
 • USB: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.