GoPro Hero8 Black Aksiyon Kamera

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yenilenmiş GoPro Hero8 Tasarımıyla Sınırsız Aksiyon

Aksiyon kamerası için maksimum işlev ve minimum sarsıntı özellikleriyle donatılan GoPro Hero8 Black aksiyon kamera, geliştirilmiş tasarımıyla her yere sığar. Yaşadığınız aksiyonu en gerçekçi hâliyle ölümsüzleştirmeniz için tasarlanan modelin alt panelindeki katlanabilir parmaklar sayesinde bağlantı parçaları kolaylıkla değiştirilebilir. Ürünün yan panelindeki kapak batarya değişimini hızlandırır.

HyperSmooth 2.0 ile Maksimum Stabilizasyon

Pürüzsüz çekim imkânı sunan GoPro 7 Black özellikleri, Hero8 Black ile üst seviyeye taşınır. Modelde boost, high ve on olarak isimlendirilen üç seviye stabilizasyon bulunur. Ürünün HyperSmooth 2.0 fonksiyonu tüm kare hızları ve çözünürlüklerle uyumlu çalışır. HyperSmooth 2,0, uygulama içerisinde yatay dengeleme özelliğiyle aksiyon kamerasıyla yapabileceğiniz en pürüzsüz çekimlere aracılık eder.

Zamanı TimeWrap 2.0 ile Elinize Alın

En üst seviyede stabil time lapse videolar çekmeniz için geliştirilen TimeWrap 2,0, ışık ve çekim alanı değişikliğine otomatik şekilde uyum sağlar. Çekimlerinizi gerçek zaman hızına yavaşlatabilen ve tek bir dokunuşla tekrar hızlandırabilen özellikle aksiyon sizin istediğiniz hızda yaşanır.

LiveBurst ve SuperPhoto + HDR Avantajı

GoPro Hero8 Black 4K aksiyon kamera, LiveBurst özelliğiyle çekimin 1,5 saniye sonrasını ve öncesini kaydetmenizi mümkün kılar. LiveBurst sayesinde tek bir kare seçip mükemmel bir fotoğraf elde edebilir veya sıra dışı videolar yaratabilirsiniz. GoPro aksiyon kamerası aracılığıyla en düşük ışık koşullarında bile olağanüstü netlik ve azaltılmış bulanıklığa sahip 12 MP HDR fotoğraf çekebilirsiniz.

Sesli Kontrol Özelliğiyle Tanışın

Ürün tam 14 farklı komut ile eller serbest çekim yapma imkânı sunar. Kapalıyken “GoPro turn on” komutunu algılayan aksiyon kamerası diğer komutlarınızı yerine getirmeye hazır hâle gelir. “GoPro take a photo” gibi komutları algılayabilen GoPro Hero8 Black İngilizce, Fransızca, Portekizce, Çince, Rusça, İtalyanca, Almanca, Japonca, İsveççe, İspanyolca ve Korece dil desteği vardır.

Azaltılmış Gürültüyle Net Canlı Yayınlar

Sosyal medyada 1080p çözünürlükle canlı yayın olanağı sunan modelde yayın sırasında HyperSmooth özelliği kullanılabilir. SD karta kaydedebilen yayın daha sonra sorunsuz şekilde görüntülenebilir. Ürünün yeni ön mikrofonu ve gelişmiş algoritmaları, rüzgâr sesini filtreler, temiz ve net ses kalitesine katkıda bulunur. Böylelikle hem canlı yayınınızda hem de kayıtlarınızda üst düzey ses deneyimi sunulur.

Pratik Kullanım İçin Dokunmatik Ekran

Hero8 Black modelinde kullanıcı deneyimini daha da pratikleştiren özelliklerden biri de dokunmatik ekranıdır. Video ve fotoğraf çekim karelerini ekrana dokunarak ayarlamanızı mümkün kılan model, modernize ayarlarıyla üç ana çekim moduyla kamera kullanımını kolaylaştırır.

Kullanıcı ve Bütçe Dostu Aksiyon Kamerası

GoPro aksiyon kamera fiyatları, kameranın özellikleri ve üretimde kullanılan materyallere göre değişiklik gösterir. GoPro Hero8 Black fiyat yaklaşımı aksiyondan vazgeçemeyenler için en uygun şekilde belirlenir. GPS sensörleri, Pro-Quality video, gülümseme, bakma göz kırpma algılama, buluta otomatik yedekleme ve daha birçok özellik GoPro Hero8 Black modelinin kullanıcı dostu yaklaşımını destekler.

Teknik Özellikler

 • Boyutlar: 48,6 x 66,3 x 28,4 (Y x G x D) mm
 • Ağırlık: 126 g (batarya dahil)
 • Fotoğraf: 12 MP HDR
 • Video: 4K60
 • Batarya: 1220 mAh, çıkarılabilir Li-ion
 • Su geçirmezlik: 10 m
 • 100-Mbps bit hızı: 2,7 / 4K
 • Video titreşim engelleme: Var
 • GPS: Var
 • Gelişmiş gürültü önleme: Vra, 3- mic processing
 • Buluta yükleme: Var
 • WiFi: Var
 • Bluetooth: Var
 • Mikrofon girişi: 3,5 mm, Pro 3,5 mm mic adaptörü aracılığıyla
 • Canlı yayın: 1080p

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.