beIN Connect Aylık Spor Extra+ Paketi – 3 Ekran

Henüz yorum yok Yorum Yaz

ALAZ FİNANSAL TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ-151947

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

Paket Açıklama

Dünyadan futbol, basketbol, tenis ve daha fazlası bu pakette. THY Euroleague Bundesliga Almanya Ligi Ligue 1 Fransa Ligi WTA Tenis Turnuvaları beIN SPORTS, Eurosport ve Ulusal Kanalları 100’den fazla ulusal kanalı canlı ve 12 saat geri alarak izleme imkanı.

Kullanım Koşulları :

Kodun aktive edilmesi için; www.beinconnect.com.tr  sayfası ziyaret edilmeli ve sayfanın en altında yer alan ''KUPON KODU''  alanına ya da https://www.beinconnect.com.tr/kupon-kodu linki tıklanarak ilgili alana tarafınıza ulaşan Kupon Kodu girilmeli ve son olarak da ücretsiz üyelik işlemleri tamamlanmalıdır. Kupon Kodu aktive edildiği anda,  satın alınan  paket anında aktif olacak ve 1 Ay boyunca Spor Extra+ içeriklerinin izleme hakkını verecektir.
1 Aylık Spor Extra+ Paketi (Web + Cep + Tablet) aktive edilmesi durumunda, ilgili içerikler beinconnect.com.tr ve  beinconnect mobil uygulamalarında izlenebilecektir. Smart TV'den izleme imkanı olmayacaktır. Paketiniz kapsamında ki içeriklere erişmek  için beinconnect 'e üye olunması gereklidir.
Paket şifreleri, yurtiçi beinconnect  servisi için geçerlidir. Paket şifreleri nakde çevrilemez, para iadesi yapılamaz ve devredilemez. Paket şifreleri tek kullanımlıktır.
Digiturk kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar Kupon  kodunun kullanılmasında bir sorun yaşanması durumunda, https://chat.digiturk.com.tr/bc/chat/Login Canlı  Müşteri Hizmetleri'nden yardım alınabilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AYLIK SPOR EXTRA PAKETİ 3 EKRAN
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Marka
DIGITURK
Henüz yorum yok