Legends of Runeterra 575 LoRa

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

En İyi Destelere Sahip Olun

Legends of Runeterra LoRa, oyun içi ekstra ögeler satın almak için kullanılan bir para birimidir. Bu ögeler sayesinde oyun içerisinde avantajlı bir konuma sahip olabilirsiniz. Legends of Runeterra 575 LoRa ile “Deste Paketleri, Başlangıç Paketi, Board Kostümleri,” koruyucular ve daha pek çok muhteşem üstünlük sağlayacak ögeleri satın alabilirsiniz. En iyi destelere sahip olma şansınızı, büyük oranda artırabilir ve düşmanlarınıza karşı rahatlıkla üstünlük sahibi olabilirsiniz. LoR deneyiminizi, daha keyifli ve gelişmiş bir basamağa taşıyarak en iyi performansınızı sergileyebilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir?

Kodu aktif hale getirmek için öncelikle oyunda sol tarafta yer alan “Mağaza” butonuna tıklayın. Yukarıda bulunan (+), sonrasında “Riot Point ve Kodlar” kısmına tıklayın. Satın almış olduğunuz e-pin kodunu girdikten sonra aktifleştirme işleminiz tamamlanacaktır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LEGENDS OF RUNETERRA 600 LORA
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
RIOT
Henüz yorum yok