League of Legends 3620 RP

Henüz yorum yok Yorum Yaz

WESHOP SANAL MAĞAZACILIK İNŞAAT VE VİNÇ SİSTEMLERİ TİC.LTD.ŞTİ.-139175

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

Oyun Keyfini ve Galibiyetleri İkiye Katlayın

League of Legends ile oyun içi ögeler, takviye, kostüm, şampiyon ve daha birçok içeriğe RP aracılığıyla avantajlı şekilde sahip olabilirsiniz. League of Legends 3620 RP ile “Pulsefire Ezreal, Yıldız Muhafız Kostümleri, Vahşi Batılı Lucian, Potanın Kralı Darius” kostümleri ve oyun içi daha pek çok kostüm satın alabilirsiniz. Oyundaki tüm şampiyonları da satın alarak LoL keyfini çok daha gelişmiş bir seviyede deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca ganimet, 10 adet etkinlik küresi paketi, usta işi setleri, prestij puanları, ifadeler, totem görünümleri, sihirdar simgeleri ile günlük veya galibiyet XP takviyesi edinebilirsiniz. Bunlara ilaveten, “Sihirdar Adı Değişimi” satın alabilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir?

Riot Points kodlarını kullanabilmek için öncelikle oyuna giriş yapmalısınız. Oyuna giriş yaptıktan sonra “Mağaza” ve ardından “RP satın al” butonlarına tıklayın. Karşınıza çıkan soldaki seçeneklerden “RIOT PIN ve Kodlar” seçeneğini işaretlemelisiniz. Satın almış olduğunuz Riot Points (RP) kodunu girip “Submit” butonuna tıkladıktan sonra kodunuz hesabınıza tanımlı hale gelecektir.


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.