Nike Swoosh Headband Saç Bandı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

PLAYSPORTS TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ-138049

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Nike Swoosh Unisex Antrenman Saç Bandı

İpeksi yumuşak dokusu ve esnekliği ile rahat kullanım olanağı sunan Swoosh unisex antrenman saç bandı, hızlı kurur. Uzunluğu ve genişliği ile hem kadın hem de erkek baş yapısına uyum sağlayan ürün, her mevsim açık ya da kapalı alanda yapılan spor aktivitelerinde kullanılır.

Pamuk Dokusu Teri Emer

Elastik ve genleşme kapasitesine hakim olan saç bandı, tüm gün kullanımda da oldukça rahattır. Hafif ve kullanışlı şık bir tasarıma sahip olan ürün, her sporun kıyafetini tamamlayan bir kombin olarak kullanılır. Pamuk dokusu ile nemi kolaylıkla emen ve terlemeyi engelleyen antrenman saç bandı, sporcuların aktivite sırasında saçlarından yüzlerine inen teri emerek daha rahat bir spor aktivitesi yapılmasını sağlar.

Tüm Kafa Tiplerine Uyar

Esnek yapısı sayesinde tüm kafa tiplerine uyan Swoosh unisex antrenman saç bandı, elde ya da çamaşır makinesinde yıkanabilir. Gerek yapısı gerek dokusu gerekse kullanılan malzemesi ile spor aktivitelerinde en fazla konforu sağlayan ürün, terin hem yüzü hem de gözleri rahatsız etmesine izin vermez. Saçın kaymaması için içinde silikon malzeme kullanılan ürün, spor yaparken vazgeçilmez bir aksesuardır.

Ürün Detayı

  • 70% cotton, 19% nylon, 7% polyester, 4% rubber

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.