Nike Training Hypercharge Graphic Su Matarası 24 oz N.000.0034.168.24

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK

PLAYSPORTS TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ-138049

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İçeceklerin Lezzetini Değiştirmeyen Tritan Teknolojisine Sahip Suluk

Training Hypercharge Graphic, Nike aksesuar koleksiyonundan şık ve sportif bir tasarıma sahip bir su şişesidir. Şeffaf tasarımı sayesinde spor aktiviteleriniz boyunca sıvı tüketim miktarınızı takip etmenizi sağlar. BPA içermeyen dayanıklı malzemeden yapılan Nike suluk, sıcak ve soğuk içecekler için de uygundur. 700 ml geniş kapasiteye sahip sporcu suluğunu spor aktivitelerinizden gezilerinize kadar rahatlıkla yanınızda taşıyabilir, içeceklerinizi güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca içerisinde bulunan pipet sistemi ile rahat kullanım sağlayan su şişesini, egzersizlerinizi yaparken de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.